Щиро дякуємо за Вашу неоціненну працю, за уважність, доброту та любов до наших карапузів, за безмежне терпіння та турботу! Бажаємо Вам максимум енергії, міцного здоров’я, позитивних почуттів. Нехай наступний рік подарує безхмарну погоду в будинку та мир у душі!

З Новим роком, дорогий наш, шановний і всіма нами улюблений вихователь. Бажаємо Вам здоров’я та достатку в новому році, благополуччя та миру, радості та справжнього щастя. Нехай цей новий рік подарує багато посмішок та веселих подій, багато ідей та яскравих днів, багато свят та удач, багато інтересів та перемог.

Від щирого серця вітаю Вас з Новим роком! Дякую, що виправдовуєте нашу довіру, і діти під наглядом чудово проводять час із вами. У новому році нехай у вас буде ще більше любові та натхнення до такої шляхетної професії, як вихователь.

З Новим роком, дорогий наш вихователь. Нехай веселий хоровод сніжинок Вас покличе у далеку країну мрії, хай новий рік подарує неземне щастя та багато радісних миттєвостей. Бажаємо Вам здоров’я, удачі, душевної теплоти та кохання.

Щиро вітаємо з наступаючим роком чорного кролика! Більше терпіння і сталевих нервів, щоб маленькі розбійники не зводили з розуму. Більше душевного тепла та домашнього затишку. Виконання потаємних бажань та мрій.

З Новим роком, дорогий наш вихователь! Бажаємо Вам веселого року, величезного щастя, доброї радості, постійного запалу душі, взаємної любові серця, супутньої удачі, лише задоволення від своєї роботи, лише добробуту та миру в житті. Нехай Дід Мороз принесе Вам чудовий подарунок, нехай близькі подарують Вам увагу та турботу.

Бажаємо вам у Новому році нестримного щастя, везіння, розуміння та терпіння. Нехай подяк і похвал буде величезна кількість на вашу адресу. Бажаємо, щоб у вашому дитячому колективі завжди панували дружелюбність, повага та гармонія.

Вітаю чудового вихователя із Новим роком. Нехай цей рік чарівним стане у Вашому житті, нехай він подарує мир, спокій душі та лад із людьми. Бажаю постійного успіху та благополуччя, щирої радості та надихаючого дзвінкого сміху дітей.