З Новим роком, мій шановний вчитель. Бажаю Вам добрих чудес та щастя наступного року. Нехай усі тривоги залишаться у минулому. Нехай попереду чекає лише радість. Бажаю з білого листа зими почати нову історію життя – без помилок і помилок. Здоров’я Вам та прекрасного новорічного вікенду!

Нехай Новий рік буде наповнений новими відкриттями, новими досягненнями та успіхами. Стабільність, удача та везіння йдуть з вами поряд. Забудьте про буденні турботи, забудьте про неприємності, пориньте в чарівну казку, відчувши приплив сил та енергію свята.

З Новим роком, шановний учитель. Бажаємо Вам завжди бути номером 1. Бажаємо мати підтримку другої половинки. Бажаємо ніколи не почуватися третім зайвим. Бажаємо затишку у своїх 4-х куточках. Бажаємо твердої 5 з усіх предметів життя. Бажаємо мати хороше шосте відчуття. Бажаємо, щоб новий рік подарував квиток на 7-е небо щастя та кохання!

З новим роком! Бажаємо, щоб у новому році було поменше нервозності та прикрощів на роботі. Бажаємо позитиву, щастя, розуміння та слухняних відповідальних учнів. Бажаємо міцного здоров’я, залізного терпіння і, незважаючи ні на що, вірити у краще. Бажаємо, щоб на роботі панували розуміння та повага, а в родинному колі — щастя, любов, тепло та спокій!

Дякуємо Вам за увагу та енергію, які Ви віддаєте на всі сто відсотків своїм учням. Ми цінуємо вашу працю і бажаємо, щоб наступного року якнайбільше учнів радували Вас своїми успіхами, підтверджуючи, що Ваші зусилля були витрачені не дарма. Бажаємо Вам чудово зустріти Новий рік, відпочити, набратися сил для наступного року. А ми обіцяємо з любов’ю та увагою ставитися до Вашого предмета та не пропускати заняття. З новим продуктивним роком, коханий наш учитель!

З Новим роком, коханий учитель! Бажаю Вам відмінного здоров’я, душевної теплоти та постійної удачі. Нехай поряд завжди будуть найближчі і обов’язково станеться диво. Бажаю посміхатися щодня і вірити у найкраще!

Дорогий наш учитель, вітаємо з Новим роком! Бажаємо підвищення заробітної плати, слухняних та здібних учнів, взаємоповаги та розуміння у колективі, цікавих завдань, щирих людей навколо. Ми дуже шануємо ваш професіоналізм!

Вітаю з Новим роком! Знаємо, що цей рік був важкий, але віримо, що наступний буде легшим, радіснішим і щасливішим! Нехай кожен ваш учень докладає максимум зусиль для навчання та радує вас своїми стараннями!