Дорога моя, чудова подруга, з Новим роком! Хочу, щоб у новому році в тебе було все добре, щоб щастя посміхалося тобі, а удача не проходила повз. Бажаю, щоб мрії виконувались, а поставленої мети ти легко домагалася. У всьому тобі везіння, благополуччя, а рідні та кохані люди нехай завжди залишаються з тобою поряд. Веселого тобі Нового року!

Дорога подруго, моя улюбленка, з Новим роком тебе. Нехай він буде по-своєму унікальним, барвистим та яскравим. Нехай принесе багато очікувань і мрій, що втілилися в реальність. Ще бажаю тобі щодня успішно та легко виконувати важливу місію, а саме: бути щасливою та життєрадісною. Всіх благ тобі, і нехай вони будуть у достатній кількості!

Дорога моя подружко, вітаю тебе з Новим роком! Нехай очікування нового дива буде для тебе недаремним. Мрій, загадуй бажання. Нехай все виповниться у казкову ніч. Нехай новий рік буде сповнений везіння та удачі. Нехай у твоєму домі завжди буде тепло та затишно, стосунки з рідними будуть світлими та ніжними, а зустрічі з друзями — веселими та приголомшливими. Нехай твоє життя ніколи не буде нудним. Нехай мирні та спокійні дні чергуються в ній з яскравими та незабутніми подіями. Бажаю тобі всеосяжного та запаморочливого щастя!

Дорога моя, наша з тобою дружба — найкращий подарунок для мене не лише на Новий рік, а й на інше свято! З Новим роком тебе, безцінна! Нехай цей рік вдихне у твоє життя ще більше щастя, здоров’я та чудових моментів. Ще бажаю тобі незабутніх та славних пригод. І пам’ятай, що я дуже дорожу тобою!

Люба моя подруга! Вітаю тебе із Новим роком! Бажаю тобі щастя, усмішок, кохання, звичайно ж, здоров’я та виконання бажань. Нехай цей Новий рік стане особливим, всі мрії здійсняться, всі цілі, до яких ти йшла, буде досягнуто. І, звичайно, щоб рідні та близькі тобі люди були завжди поряд! А ти залишайся завжди такою ж веселою, доброю, чуйною. Мені дуже радісно усвідомлювати, що в Новий рік ми зробимо крок разом!

Подруго, люба! Вітаю тебе із Новим роком! Бажаю насиченого яскравого життя! Більше позитиву, приємних подій, натхнення, сяй як зірочка і ніколи не журися! Нехай життя буде сповнене щастям і любов’ю!

Дорога, щиро і від щирого серця вітаю з Новим роком! Нехай бажання, яке ти загадаєш цієї дивної ночі, здійсниться, незважаючи ні на що. Залиш усі невдачі у році, що минає, і радуйся кожній новій події. Бажаю тобі частіше посміхатися і якнайчастіше чути сміх найрідніших і близьких людей.

Подружка моя люба! Нехай цього року старою залишається лише наша міцна дружба, перевірена часом. Не шкодуй ні про що й вір, що завтра буде ще краще, ніж учора, і всі твої найзаповітніші бажання неодмінно виконаються. Бажаю тобі сяяти, вражати, полонити, бути бажаною, змушувати захоплюватись і бути королевою. Наказуй однією посмішкою і захоплюй одним поглядом. З новим роком тебе!