Один чоловік їхав новеньким Lexus у свою розкішну віллу на березі моря. Але так і не доїхав, бо теща розбудила його снідати. Вип’ємо ж за тещу, яка допомагає відчути смак реальності.

Кажуть: «Хочеш дізнатися, якою буде твоя дружина з часом — подивися на її маму». Дивлюся я на Вас, дорога теща, і розумію, що моя дружина буде красивою, розумною, мудрою, турботливою, господарською рукодільницею, і що з віком вона, як ви, буде все кращою і кращою. Мій тост за вас!

Кажуть, до весілля, щоб зрозуміти, яка в тебе буде дружина, треба подивитися на тещу. Я так і зробив, і не помилився. За вас, за найкращу маму дружини, за тямущу і тямущу тещу.

Нехай всі дурні жартують над свекрухою. Свою не я лаятиму. Немає відповідних жартів, немає приводу їх розповідати. Адже це матуся коханої. За Вас хочу келих підняти. Для моєї свекрухи.

Сьогодні у ваш день народження, люба наша мамо, я хочу підняти цей келих і побажати вам великого та різного кохання! Кохання, яке вам завжди дарували б рідні та близькі! Тому що ваше кохання ми таким чином відчуваємо постійно! Дякую вам і від мене окреме, за вашу чудову дочку, яка зараз уже не менш чудова дружина!

Часто зяті не ладнають із тещами, але це не про нас! Мені з тещею дуже пощастило. Мамо, хочу випити за Вас! Залишайтеся завжди такою ж приємною, мудрою та життєрадісною. Здоров’я Вам, благополуччя та прекрасного настрою.

Один друг розповідає іншому:
— Ось якщо у нас у країні трапиться землетрус чи повінь, я насамперед втечу додому і винесу свою тещу на руках!
— Я тебе розумію, в такій ситуації не дивно голову втратити.
За тещу!

У вашому домі завжди затишно і тепло, а на душі у вас завжди світло. Нехай теща дорога бід зовсім не знає. Дорога, кохана, нехай тішить життя сповна, а я за вас п’ю до дна!

Дивіться також