Головний сенс нашого життя – це діти. Давайте вип’ємо за їхнє здоров’я, світле майбутнє та вдалу життєву дорогу. Нехай здійснюються всі їхні бажання та мрії!

Кажуть, що діти – це квіти. Це величезне щастя кожної сім’ї. Дітки приносять радість усім, особливо їх люблять бабусі та дідусі. Коли ваш малюк посміхається вам, у вас відразу стає легше на душі і піднімається настрій. Ну нехай у кожного в родині буде квітка, а ще краще маленька клумба.

Моя мила донечко… У твій день народження, я хочу побажати тобі, щоб у твоєму житті було багато радісних моментів, щоб усі негаразди та смутку ти долала з посмішкою, удачі, щастя, величезного щирого кохання, і хороших вірних друзів. Я тебе дуже люблю, і пишаюся, що маю таку дочку, як ти! З Днем народження!

Скрізь кажуть, що діти – квіти життя. Я на власному досвіді знаю, що це так. За ними треба доглядати, дбати і ростити з безмежним коханням. Але в майбутньому ці квіти прикрашають наш життєвий сад, приносять честь і повагу, стають гордістю нас і нашого дому. Золотий центр саду. Тож радійте тому, що Бог подарував нам ці квіти!

Роний синок вип’ємо за твоє здоров’я! Бажати тобі багато можу. Але я сказати хочу, що ти гідна людина, і дуже здібна. Нехай збудуться всі твої мрії, будь здоровий і міцний духом!

Бажаємо дружини ласкавої та покірної — щоб був у домі лад, бажаємо роботи гідної — щоб був у хаті скарб. Щоб двері відчинялися тільки потрібні, а з друзями залишалися ви найдружніші! Радуйся, живи, люби та пам’ятай про батьків, адже ми про тебе не забуваємо ніколи! Цього дня дзвін келихів тільки для тебе!

Вип’ємо за мале покоління, за тих, хто ще тільки починає жити, пізнавати світ та оточення. Нехай у наших діток буде краще в житті, буде те, чого ми не спіткали! За дітей!

Що б ми робили без дитячого сміху? Кого б ми балували, якби не діти? Хто б викликав у нас усмішку, якби не вони? Давайте вип’ємо за наших маленьких сонечок, промені яких проникають у кожну душу та гріють кожного з нас!

Дивіться також