Батьки дали нам життя, допомагали, підтримували, переживали за нас. І ніколи ніхто нас так не любитиме, як наші мама та тато. Спасибі вам.

Не можна не підняти тост за найсвятіших людей — батьків. За тих, хто виховав, виростив, допоміг. Без Вас, дорогі батьки, не було б миру землі. Безкінечно дякуємо за кохання. Довголіття Вас та чудового настрою!

Давайте вип’ємо за тих, кому ми вдячні за свої успіхи, сильний духом характер та за нескінченну підтримку та тепло. За безцінний досвід і за просте, людське щастя та затишок. Вип’ємо за батьків!

Піднімаю келих за улюблених батьків. Бажаю Вам бездоганних років життя, повної радості та посмішок. Від щирого серця хочу, щоб у Вас все було добре!

Давайте наповнимо келихи та вип’ємо за наших батьків! Наші дорогі і найрідніші, будьте здорові і щасливі, благополучні і сповнені сил. Нехай кожну мить дарує вам найпозитивніші емоції. Усіх благ бажаємо вам!

Якщо ми любимо, поважаємо і цінуємо наших батьків, ми щось зрозуміли в цьому житті, а значить, нам це віддасться, і наші діти, дивлячись на нас, нас почитатимуть і любитимуть і так далі. За батьків.

За найдорожчих та найулюбленіших батьків! Так було б чудово, щоб у них усі мрії здійснилися! За вас!

Давайте вип’ємо за наших найближчих і рідних людей у ​​світі. Побажаємо їм міцного здоров’я, щастя, удачі і, звичайно ж, більше відпочинку! Ми вдячні їм за кожен день. І за батьків, найулюбленіших, до дна!