Хлопчик змайстрував кораблик і вирішив його випробувати. Він знайшов калюжу і помістив її у воду, але кораблик не плив. Дитина вже засмутилася, як побачила, що вітрила вироби наповнилися, і вона рушила з місця. Так вип’ємо за мого брата, щоб у вітрила його корабля завжди віяв попутний вітер.

Братишечко, сьогодні на честь твою з усмішкою кажу я тост: хочу, щоб мужнім, міцним ріс, втер противникам з усмішкою ніс, не витрачав би себе на рознос. Дружину життя на руках проніс. Добрих намірів тобі.

Хочу підняти келих за рідну та близьку людину, як мій брат. Я радий, що в мене є така опора і такий захисник, який завжди прийде на допомогу у скрутну хвилину, і підбадьорить добрим словом. За тебе, любий брате.

Дорогий брате! Бажаю, щоб промені удачі та щастя зігрівали щодня, щоб тобі не зраджували ніколи ні жінки, ні доля. Нехай допомагають тобі тверда рука, сильний характер та залізне здоров’я. Люби рідних та відважно йди до успіху.
За тебе, брате!

Коли я була маленькою, ти мене завжди захищав від усіх. Коли я підросла, ти був поруч і радив, з ким дружити, а з ким немає, хто хороша людина, а хто погана. Коли я закінчила школу, саме ти порадив вступати до того інституту, який розкрив мої таланти та здібності. Тепер я вже виросла, але щоразу, коли у мене виникають проблеми чи труднощі, я знаю, що можу звернутися до тебе, свого улюбленого старшого брата, за неоціненною підтримкою. За тебе!

На моєму життєвому шляху зустрічалося багато людей, різних друзів та просто знайомих. Але ніхто навіть на секунду не зможе замінити мені мого брата. Я хочу випити це вино за мого брата. Просто за те, що він у мене є, такий рідний, сміливий та найсправедливіший!

Один відомий персонаж говорив що: “Сила брат у правді, у кого правда, той і сильніший”. Я хочу, щоб ми випили за те, щоб правда завжди була на твоєму боці!

Ми чудово знаємо тебе і саме тому можемо побажати тобі те, чого ти потребуєш найбільше. Ти завжди був самим собою і побажати тобі ми хочемо, щоб ніщо і ніколи не заважало виявлятися твоїй індивідуальності.

Дивіться також