Той самий момент, коли ми зустрілися, я ніколи не забуду. Перед моїми очима досі крутиться сцена, коли я запитав тебе, а ти сказала так. Дякую тобі за твою доброту, чуйність і красу. Сподіваюся, що ми будемо разом ще довгі роки.

О, володарка мого розуму, власниця серця і господиня душі, прошу тебе: «Не пудри мені першого своїми примхами! Не розбивай мені другого заборонами на футбол, пиво та зустріч із друзями! Не топчи третього нескінченними походами по магазинах!» А в решті, я весь твій. І цей келих за тебе, моя люба, єдина та улюблена дружина!

Моя кохана дружина. Сьогодні я хочу випити за твій день народження і побажати тобі завжди бути собою, а ти в свою чергу дозволь бути собою і мені. Тоді ми будемо по-справжньому щасливі, чого я щиро бажаю нам обом!

Не існує у світі слів, якими можна описати те, що я відчуваю до цієї жінки. Завдяки тобі, я щоранку прокидаюся найщасливішою людиною. Чи міг я колись мріяти про таке? Мабуть міг і мріяв. Але ти перевершила усі мої фантазії. Я піднімаю цей келих за тебе, нехай наша казка триває вічно.

Дякую за тебе, рідна, за все, що нині є в мені. Дітей, подарованих у нагороду, як відданість у коханні єдиної тобі. Я дорожу нашим союзом і Богу вторю я завжди: «Господи, величезне спасибі, за послану ніжність для мене!»

Дружина моя, хочу випити за тебе! Немає у світі ріднішого та милішого, ніж ти для мене. Ти дозволяєш мені бути по-справжньому щасливим чоловіком! За тебе, мій алмазику!

Хочу провести поруч життя, щоб і в день, коли до нас у двері постукає старість, насолоджуватися твоєю красою. Щиро піднімаю келих, наповнений через край, як моє кохання, і п’ю на честь твою, жінко!

Насамперед піднімаю цей келих за дружину мою, яка сьогодні є поруч і підтримує мене в усіх моїх починаннях. І сьогодні хотів би сказати їй публічно ВЕЛИКЕ Дякуємо їй за те, що він у мене є і за її мудрість.