Коли жінці сумно, їй просто потрібен чоловік, щоб її розрадити. Є, звичайно, ті, кого можна втішити пляшкою вина. Але після пляшки – інша, знову потрібна людина. Так давайте вип’ємо за чоловіків, які готові підтримати і в печалі, і в радості.

Дорогі наші чоловіки, цей келих я піднімаю за вас. Бажаю вам залишатися такими ж веселими та чудовими. Без вас наше життя було б дуже нудним і просто нецікавим. Не забувайте частіше радувати своїх половинок, адже ми вас дуже цінуємо та любимо!

Вип’ємо за нашу підтримку та міцне плече! Піднімемо келихи за улюблених наших захисників, за наших дорогих та найкращих чоловіків!

Я хочу підняти цей келих і випити, за найкрасивіших, за найулюбленіших, за найніжніших і за найвразливіших. За нас мужики!

Важливість чоловіків у нашому житті просто неоціненна. Кожна жінка намагається виглядати красиво для чоловіків. Навіть маленька дівчинка змалку мріє про принца на білому коні. Чоловіки слово для жінок завжди непохитне. Дорогі чоловіки, будьте завжди ви чарівні!

Давайте вип’ємо за чоловіків, які завжди досягають своєї мети. Які знаю про те що, щоб стати по-справжньому щасливими, іноді доводиться робити крок назад. Які пам’ятають, що багато дверей відчиняються на себе, які готові до компромісів і здатні прощати!

Вважається, що незрячих чоловіків незрівнянно менше, ніж дурних. Тому жінки частіше вдосконалюють свою зовнішність, ніж розвивають інтелект. Прекрасно, якщо чоловік зачарований жіночою красою, погано, якщо не цінує доброти в жінці. За добрий чоловічий зір!

Давайте вип’ємо за чоловіків, які оберігають, люблять, захищають і підтримують нас. Вони рятують від рутини, мужньо витримують годинні походи магазинами, купують шоколад, коли сумуємо. Вони затишні та дбайливі і поряд з ними можна почуватися маленькою, тендітною дівчинкою. За наших брутальних, трохи кудлатих, сильних і часом вразливих до дна!

Дивіться також