Кожна жінка, як квітка, прикрашає світ своєю красою. Давайте вип’ємо за наших жінок! Бажаю вам сяяти яскравіше зірок і радувати нас своїми чудовими посмішками. Любові вам, краси та ніжності!

За всіх часів поети порівнювали жінку і життя з водою. Вип’ємо ж за озера ваших очей, вашу глибоку, як море, душу, чисте, як джерело, серце. За те, щоб життя ваше було, як вода: спокійне і бурхливе, глибоке і ласкаве, непередбачуване і плавне. І безкрайня, як океан.

Там де знаходиться жінка, там завжди затишно та тепло, а на душі стає дуже весело. Нехай наших милих жінок оточують лише справжні чоловіки!

Один мій знайомий, виходячи з гіркого досвіду, якось сказав: Жінка не автомобіль. Зламаєш — не полагодиш». Тож вип’ємо за те, щоб чоловіки більше цінували і приймали нас за людей, а не за річ, яку можна купити.

Вип’ємо за прекрасну половину нашого суспільства – за милих дам! Дякую, що створюєте тепло і даруйте щастя довкола. А терпимо ми вас тільки тому, що без вас не обійтися! За жінок!

За жінок усіх — чарівних, прекрасних, часом дивовижних, а часом — небезпечних. За жінок милих, лагідних, витончених. За жінок усіх – чарівних та дуже пристрасних!

Давайте піднімемо келихи за чарівні створіння, що знаходяться за нашим столом. Милі дами, бажаю, щоб кожен ваш день був схожим на свято. Щоб завжди був привід для веселощів та радості. Будьте щасливі та кохані.

За жінок треба випити стоячи! Адже вони у нас найкращі, найніжніші та найкрасивіші. Будь завжди з нами, радуй нас своїми променистими усмішками. Щастя, любові і радості Вам!

Дивіться також