Сестричка, люба моя, я хочу тебе привітати, слів гарних не танучи. Будь у житті ти щасливою і радістю сповнена. Будь завжди коханою та чарівною. У житті горя ти не знай і про мене не забувай. За тебе рідна!

Я підніму келих за свою кохану сестру. Дорога, дякую тобі за тепло, підтримку і просто за те, що ти є. За улюблену сестру!

Сестричка, навіть якщо ти не поруч, я завжди відчуваю твою турботу, підтримку, теплоту та кохання. Одна думка про те, що ти в мене є, приносить мені щастя, адже немає нікого ближче за тебе. Ти рідна мені не тільки по крові, а й за духом, тож мій тост за тебе, мій соратник і однодумець у житті!

Дорога сестричка, від щирого серця бажаю тобі щастя в сімейному житті. Ти прекрасна дружина та мати. Головне – люблячий чоловік і щасливі дітки. Нехай у твоєму будинку завжди буде чути дитячий сміх. Я рада знати, що ти маю. За тебе!

Тільки поруч із сестрою можна відчувати такі суперечливі бажання: чи то вбити, чи то обійняти. Пропоную випити за мою сестру, яка завжди спонукала мене тільки до доброго!

За мою кровиночку хочу сказати я тост. За сестру, кохану, я постаю всерйоз. І від усіх образ її оберіг. Сестричка, люба, ти знай, що я тебе люблю! Нехай ніщо не зможе затьмарити твою чудову посмішку. Нехай ваш коханий зможе перетворити ваше життя на великий достаток!

Мила сестро, сьогодні я випиваю дотла за твою честь! Бажаю тобі щоб ти не засмучувалась ніколи, твоя робота нехай приносить тобі не тільки дохід але радість, дітки твої нехай не засмучують тебе!

З тобою ниткою пов’язані єдиною, і скільки б ми не грали з долею, ми знаємо точно: біди і перемоги успішно будуть пройдені удвох.
Сестричка, чудова моя, все в твоїй владі! Не тая, скажу я: щастя бути твоєю сестрою.