Воістину Воскрес! Дякую за стільки добрі та світлі побажання. Бажаю і вам, у це чудове свято, здоров’я, натхнення, удачі та дива!

Воістину Воскрес! Дзвін дзвонів сповістив нас про радісну подію. Бажаємо вам бути в доброму здоров’ї, жити без сумнівів та великих сумів. Завжди думаємо про вас із теплом у серці.

Дякую за теплі слова. Вас теж вітаю з Великоднем та бажаю радості та душевного тепла. Щоб Ви були щасливі і здорові, щоб Вас оточували лише добрі, порядні люди.

І вас мої дорогі вітаю з Великоднем! Нехай це свято осяє ваше життя яскравістю моментів, зігріє його сонячним промінцем, огорне ніжною павутиною спогадів, і вразить фантастичними можливостями!

Воістину воскрес Христос! Дякую за теплі та добрі побажання у це чудове свято. І я бажаю Вам миру, радості, любові та щастя, усмішок, ніжності, краси та божої благодаті. Бажаю завжди йти за напрямом світла та доброти, за курсом надії та віри!

Христос воістину воскрес! Дякую за чудове привітання! Нехай цей Великдень буде наповнений лише позитивними емоціями, радісними зустрічами, щирими посмішками та прекрасними миттєвостями! Бажаю, щоб здоров’я було міцним, достаток великим, а любов взаємною! Нехай Бог посилає тобі промені щастя та добра!

Воістину Воскрес! Дякую за тепле, сонячне привітання. Щиро бажаю вам кохання та ладу в сімейному житті, успішної кар’єри, здоров’я, щастя та довголіття. Зі святом!

Від усього дякую за прекрасні слова подяки у це світле свято і хочу у відповідь принести такі ж щирі вітання. Нехай цей день радує чудовими подіями та незабутніми враженнями, нехай тепло та радість переповнюють серце, а поряд знаходяться найдорожчі люди.