Вітаю з паскою! Бажаємо вдосталь наїстись паски, перепробувати всі кольорові яйця і з почуттям виконаного обов’язку відсвяткувати цей чудовий день! Всіх благ, доброго здоров’я, очей, що горять, і рожевих щік!

Бажаю щоб чоло не розбився від барвистих яєць, щоб паска була найсолодшим. І давайте як діти вірити у диво. Веселіться від душі, пийте вино, частуйте рідних. Нехай щедрість великоднього столу відобразиться у житті. Відпочивайте від душі цього дня, адже сьогодні гріх працюватиме. Зі святом Великодня вітаю вас від душі.

Настав час яйця їсти і повсюди уплітати здобні паски. Вітаю з Великоднем і бажаю знову стати дитиною, повірити в диво, битися яйцями, розмалювати яскравими фарбами все навколо, змаститися солодкою глазур’ю та бігати вулицею з криками радості. Відчуй себе щасливою людиною та починай творити добро!

Куличик, немов сонечко, яєчко замість найціннішого сувеніра, а кролик у кишеню, як вірний друг, який штовхатиме тебе до здобутків цілей. Що ще потрібно у це чудове свято. Ура!

Фарбуємо яйця, битимемося. Обов’язково знадобиться запастися заздалегідь, паски та вина. Довго постили, охляли, настав час святкувати, наливати і випивати. Цього дня зовсім не гріх, цього дня Христос воскрес. Усіх вітаю зі святом, бажаю веселитися. Нехай сміх, веселощі, радість до вас у гості постукає. Зі святим Великоднем.

Вітаємо Вас з Великоднем, нехай Ваше життя буде таким самим, як пасхальне яйце: красивим, рівним і гладким, яскравим і оточеним увагою з боку близьких людей! Посміхайтеся, як сонечко навесні, щебечіть від радості, як птахи, що повернулися, нехай Ваш будинок буде таким же багатим і щедрим, як великодній стіл.

З Великоднем Вас я вітаю, величезного щастя та світу бажаю! Бажаю, щоби були здорові, багаті, завжди веселі і звичайно щасливі. А ще бажаю Вам не об’їстися стравами і пасхальними паски, щоб точно влізли Ви в минулорічні штани.

Яйця б’ються, паски просяться до рота, радість у серці та захоплення на обличчі — це означає час святкувати Великдень. Христос Воскрес! Бажаю тобі бути крутішим, ніж навіть фарбовані яйця та володіти щастям від землі до небес!