Коханий, на честь свята Великодня, бажаю, щоб душа співала, як співають птахи в саду, життя було радісним і цікавим, щоб сумних днів все менше, а добрих людей довкола більше!

З Великоднем, коханий. Я бажаю тобі міцної сили та віри, доброї надії та дороги життя. Нехай між нами завжди буде розуміння і ніжність, нехай у стосунках з близькими людьми в тебе панує тільки любов і довіра, нехай щодня дарує тобі таку ж світлу радість, як цей прекрасний день.

Зі святом, коханий! Радуйся життю, будь щасливий, ніколи не журися і сподівайся на Бога. Нехай твоє серце буде відкрито добру та квітучій весні, нехай здійсняться всі твої мрії. Дякую небесам за те, що ти є в моєму житті. Христос Воскресе!

Вітаю тебе, коханий, з великим і світлим святом, з Великоднем! Нехай збудуться всі твої добрі надії, нехай благим і щасливим буде твій життєвий шлях, нехай тебе фарбують праведні вчинки та діяння, нехай Бог допомагає у найважчу хвилину і береже тебе від злих бід.

Зі Світлим Великоднем, коханий! Нехай свято подарує гарний настрій, гармонію, спокій і принесе у твоє життя радісні події, яскраві емоції та багато щастя. Здоров’я тобі та рідним, успіхів у будь-яких починаннях та благополуччя. Христос Воскресе!

Мій любий, любий чоловічку, вітаю тебе зі святом Великодня! Бажаю багато добра, світла, чистоти та душевності. Нехай праведною молитвою очиститься бунтівний дух і з новими силами життя заграє своїми фарбами. Люблю тебе!

Коханий, вітаю з Великоднем! Нехай дзвін цієї неділі змиє з душі всі турботи, освіжить думки і подарує радість серцю. Нехай душа наповниться чистим світлом дива, яке колись відбулося цього дня. Нехай наше кохання зігріває тебе, де б ти не був. Бажаю щастя, удачі у будь-якій справі та здоров’я!

Коханий мій, з Великоднем! Нехай це свято стане смачним, яскравим, барвистим, ароматним та душевним. Нехай сонце тішить теплом, а світ балує погодою. Живи з широкою посмішкою та прекрасним, піднятим настроєм. Вітаю!