Напередодні прекрасного свята Великодня бажаю миру та добра Вашому дому, спокою Вашому серцю, чистоти помислів та здоров’я всім близьким. Нехай цієї прекрасної ночі, коли Господь воскресає, Ваші бажання збудуться, і життя наповниться маленькими і великими чудесами.

Напередодні прекрасного свята Великодня хочу нагадати, що великий дар Великодня — це надія, яка змушує нас вірити в Господа, у його винятковість, його тріумф над смертю, його доброту та любов, які ніщо не може зламати. І що навіть найгірші речі, які приходять у наше життя, солодкі. Найкращі побажання миру та спокою.

Вітаю з наступаючим Великоднем! Бажаю сімейного благополуччя та привітності. Міцної віри та Господньої благодаті. Пишних пасок, фарбованих яєць та веселого застілля! Нехай це велике християнське свято принесе світло та радість у вашу оселю!

З наступаючим Великоднем! Побажаю удачі, щоб вірним другом йшла поруч, посмішки, щоб світлом своїм засліплювала ворогів, щастя, щоб у важкі хвилини рухатися допомагало далі.

Вітаю з наступаючим святом — Великоднем! Нехай будинок наповниться затишком, теплом, достатком та благополуччям. Нехай вся родина буде здорова та щаслива, кожен посміхається та радіє. Успіхів, натхнення, сімейного благополуччя, божого благословення!

Прийде велике свято, Світла Христова Неділя. Бажаємо світла і миру, спокою та гармонії, впевненості та благодушності, віри та надії. Нехай Благодатний вогонь увійде в ваші душі, нехай оселиться в них умиротворення. З наступаючим святом!

Вітаємо Вас з наступаючим святом світлого Великодня. Бажаємо Вам мирного існування, доброти, сердечності, домашнього затишку, сімейного щастя, гордості за своїх дітей та радості за досягнення рідних та близьких.

Вітаю з наступаючим Великоднем і всім серцем бажаю з новими думками, з добрими намірами та з радісними надіями відкрити нову сторінку у своєму житті та писати на ній щасливу історію про любов і віру, про красу та світ. Бажаю міцного здоров’я та постійної гармонії у житті.

Дивіться також