Зі святом воскресіння Ісуса! Нехай він завжди знаходиться поряд з вами, захищаючи ваші серця своєю нескінченною любов’ю, на яку здатний лише святий дух. Бажаю завжди залишатися єдиними у вірі та надії. Щасливої ​​Пасхи!

Прийміть щирі вітання з католицьким Великоднем! Бажаємо, щоб Господь виявляв милість, захищаючи від непрошених бід і хвороб всіх ваших рідних і близьких. Нехай у сім’ї незмінно панують любов, спокій та добробут.

Вітаю з добрим, світлим та великим святом Великодня! Бажаю, щоб ваша віра завжди надавала вам сили, щоб ваша любов допомагала вам у житті, щоб ваша доброта завжди рятувала вас у справах. Нехай Всевишній береже вас від бід, покаже вам богоугодну дорогу і нагородить вас смиренністю та терпимістю до ближніх.

Любі мої! Вітаю вас із католицьким Великоднем! Бажаю всім щастя, успіхів у всьому, миру, добра, терпимості, чесності та щирості.

Нехай католицький Великдень принесе тобі чудове диво, багато добра, радості та позитиву! Бажаю тобі благословення з небес і всього найсвітлішого і найдобрішого в цей чудовий день! Нехай любов переповнює твоє серце, а душа заливається безмежним щастям!

Веселий добрий зайчик шле промінчики добра. Вітаю з паскою. Бажаю миру та гармонії. Бажаю блага та щастя. Бажаю втіхи і кохання. Бажаю світлих надій та достатку.

Прийміть вітання у чудове свято Великодня! Нехай цього весняного дня всі католики відчують у своїх серцях і душах дотик Ісуса. Нехай вас Ангел Хранитель оберігає на життєвому шляху. Даруйте одне одному добро та увагу. Хай береже вас Господь!

Від щирого серця вітаю з католицьким Великоднем! Бажаю всіх благ: міцного здоров’я, затишку та гармонії будинку, щирого кохання та фінансового благополуччя. Нехай Бог завжди буде у твоєму серці і у всьому буде твоєю підтримкою та опорою!

Дивіться також