Вітаю тебе з Великоднем, люба сестричка. Бажаю миру, щастя та гармонії, бажаю світла радості, любові та доброти! Нехай твоє життя, сестричка, буде сповнене чудес і краси, нехай це чудове свято осяє твоє серце надіями та новими мріями.

З Великоднем вітаю тебе, кохана Сестренко! Бажаю тобі духовного розвитку, світлих помислів та чистих бажань. Нехай гріх не стосується твого життя, нехай тільки найдобріше оточує тебе, особливо цього чудового Пасхального дня! Зі святом!

Сестричко, вітаю зі світлим святом Великодня! Бажаю добра, радості, спокою на душі, яскравого теплого сонечка. Нехай любов завжди присутня у твоєму житті.

Улюблена моя сестричка вітаю тебе з Великоднем! Нехай це свято для тебе стане чудовим приводом зробити, то про що давно мріялося, бажаю приємного відпочинку, несподіваних сюрпризів, дивовижних зустрічей і дивовижних спогадів!

Сестричка, вітаю тебе з великим святом — Великдень! Бажаю недільного настрою, душевних сімейних зустрічей, радості та благоговійного умиротворення. Нехай світло осяє твою душу, позбавить негоди в настрої і порадує великодньою здобою!

Сестренка, зі Світлим Великоднем тебе! Нехай твоє життя буде осяяне пасхальним світлом і сповнене дзвоном великодніх дзвонів, нехай у ньому будуть і віра, і надія, і любов. Нехай цей ясний весняний день подарує тобі лише радість та щастя. Бажаю тобі щоденних чудес та здійснення бажань. Христос Воскресе!

Рідна моя сестро! Вітаю тебе зі святим святом Великодня! Бажаю бути тобі мудрою, доброю, чуйною і від цього щасливою! Нехай твій ангел охоронець завжди тебе оберігає та захищає!

Дорога сестричка! Христос Воскрес! Нехай сьогодні з усіх боків мчать вітання з великим святом порятунку та порятунку. Нехай Всевишній тебе завжди зберігає. Нехай твоє життя буде сповнене щирої любові, віри та розуміння. Бажаю такого ж гладкого і яскравого шляху, як фарбовані яйця, такого ж смачного та ситного життя, як паска. З паскою.