Дорогий татко. Воскрес Христос! Воістину Воскрес. Мені хочеться побажати, щоб він завжди спостерігав за тобою з небес, охороняв тебе від бід і дав тобі здоров’я, якого, напевно, вистачило б до ста років. Бажаю, щоб життя твоє завжди було щасливим і яскравим, як крашанки. Щоб ти ніколи не знав смутку та зневіри. Щоб ти завжди пам’ятав, як ми тебе кохаємо. З паскою!

Папулечко! Вітаю тебе святом Великодня! Бажаю світлих днів, радісного настрою, бажаю, щоб під великодній дзвін у твоїй душі оселилися гармонія та спокій, а Божа благодать супроводжувала тобі у всіх починаннях та звершеннях!

Милий мій тату! Вітаю тебе з Великоднем! Бажаю в житті бачити лише позитив, мати лише вірних друзів, бути здоровим, сильним та міцним та енергійним чоловіком!

Тату, вітаю тебе з Великоднем! Бажаю, від душі наїсться паски, побачитися з рідними близькими, поринути у пусту ейфорію та з вигуком: «Христос воскрес!», весело відзначити свято. Миру тобі, щастя та душевної радості!

Дорогий тату, вітаю тебе з великим святом Великодня! Бажаю тобі здоров’я, очищення душі, нових планів та звершень, радості буття та любові.

Папулю, Христос воскрес! Вітаю зі світлим святом та бажаю, щоб ти залишався нашою опорою та підтримкою! Будь здоровий, сповнений сил, енергії! Бажаю радісного та щасливого життя!

Тату, вітаю! Весною все оживає, все повертається до життя, все ніби чекає на Великдень. Я хочу, щоб ти теж розпочав нові справи, нові відкриття, адже так багато перемог і звершень на тебе чекає! Зі святом!

Татку, вітаю тебе з Великоднем, з Христовою Неділею! Нехай благодать цього великого свята обдарує твоє життя радістю, щастям, світлом, чистотою, надією, вірою та любов’ю! Нехай серце твоє завжди буде щирим, а душа іскриться чудовою добротою. Христос Воскрес!