У це світле свято Великодня нехай радість завжди висвітлює Ваші обличчя, нехай небесне світло веде Вас життям і дарує своє благословення. Нехай щастя, любов та доброта завжди будуть з Вами.

Дорогі мої колеги, вітаю вас зі світлим святом Великодня! Нехай не торкнуться наш колектив негаразди, невдачі, банкрутство, і ми зможемо і надалі дружно долати всі труднощі, ставши сильнішими, багатшими, конкурентноздатними. Бажаю кожному з нас міцної родини, здорових та щасливих дітей, ладу та благополуччя.

Вітаю! Нехай щастя увірветься в життя, немов бурхлива річка, немов ураган, що змітає всі печалі та труднощі. Цей Великдень буде особливо теплим, особливо сімейним, особливо радісним.

Колеги, з Великоднем! Бажаю цього дня зібратися з сімей, провести час із коханими та присвятити день лише тим, з ким серце та душа просять. Я бажаю насолодитися сонячною погодою і забути про всі біди, що були в житті.

Вітаю вас із Великоднем, колеги. Від щирого серця бажаю вам матеріального достатку в житті та достатку щастя для серця, великих перемог на фронті діяльності та нескромних успіхів у особистих інтересах. Нехай з Божою допомогою вам все і завжди вдається, нехай ні дня не минає без віри в краще та виправдання всіх добрих надій.

Бажаю, щоб світле свято Великодня, дорогі колеги, ви провели у колі рідних та близьких людей! Нехай Всевишній пошле вам ще більше щастя, любові, здоров’я та добра, ніж ви маєте! Живіть у гармонії з собою та щиро радійте кожному дню!

Шановні колеги, вітаємо зі світлим святом Великодня! Бажаємо вам чудес, добрих подій, щоби з Богом у серці жилося легко жилося! А також безкорисливого кохання, мирного неба, не знати бід і довгих років життя!

Шановні колеги, цього пасхального дня прийміть сердечні та щирі слова привітання з побажанням миру, тепла та любові. нехай Вас і Ваш будинок обходять стороною біди та прикрості, живіть у достатку та процвітанні довгі роки.