Люба моя, вітаю тебе з Днем матері! Хочеться побажати, щоб материнська турбота, ніжність та любов повернулися тобі сторицею. Бажаю, щоб серце не боліло, а душа завжди була спокійна та радісна. Будь завжди чарівно молодою, чудово красивою, милою і ніжною.

З Днем Матері! Нехай серце материнське завжди стукатиме в унісон зі своєю дитиною, щоб любили та довіряли ви один одному. Бажаю розвиватися та йти вперед, щоб виховання було гідним, було прикладом.

Милу та добру знайому хочу привітати з Днем матері. Нехай у сім’ї панує мир і порядок, нехай будинок наповнений буде теплом і щастям, нехай діти будуть найулюбленішими та найуспішнішими, нехай життя буде цікавим і насиченим.

Сердечно вітаю із днем ​​матері! Це всесвітнє щастя бути мамою безцінно, і я бажаю, щоб сім’я цінувала турботу, любила, берегла, дарувала тепло і щодня змушувала посміхатися!

Вітаю тебе із Днем матері. Бажаю тобі бути завжди чарівною, яскравою, справедливою та доброю феєю для своєї дитини!

Цього дня хочу відзначити, що ви чудова мама. Ваші діти ростуть розумними та чуйними. Ваша праця у вихованні помітна, діти чудово виховані. Зі святом.

Вітаю із Днем матері! Хотілося б побажати залишатися щирою і доброю людиною, чудовою та милою жінкою, найулюбленішою та люблячою мамою. Нехай сім’ю негаразди обходять стороною, нехай діти будуть щасливі та здорові, а в хаті нехай буде мир та розуміння.

Вітаю від щирого серця з Днем матері. Я бажаю бути завжди найкращою мамою для своєї дитини, бажаю щасливої ​​та благополучної родини, розуміння в ній, миру та добра. Бажаю подяки дітей за кохання, турботу, опіку та подароване життя.