І нехай маленьке щастя живе поки що в животику, ти вже прекрасна мама. Вітаю з Днем матері та бажаю благополуччя та миру в сім’ї, здоров’я майбутньої крихти та щастя. Нехай у майбутньому будинок наповнений буде дзвінким дитячим сміхом, радістю, захоплюючими іграми та різними смаколиками.

Вітаю з Днем матері чудову майбутню маму. Твоє щастя у тебе під серцем. Ти готуєшся стати найдбайливішою і найчудовішою мамою. Бажаю тобі благополуччя та миру, світлого добра та розуміння рідних. Нехай у тебе завжди буде радість на душі, впевненість у собі, підтримка близьких людей та любов до серця.

Майбутню матусю вітаю зі святом – Днем матері. Бажаю легких пологів та швидкої адаптації, прекрасних та світлих емоцій, доброго настрою, сімейного благополуччя, вічного щастя та кохання. Ти неодмінно станеш чудовою мамою найкращої дитини на планеті.

З Днем матері тебе! Нехай ти ще не повністю відчула красу материнства, тому що твій пузожитель ще не з’явився на світ, але все одно ти піклуєшся про нього і любиш найбільше на світі. Цього дня я хочу побажати тобі здоров’я та терпіння, бо незабаром твоє життя кардинально зміниться, але ці зміни будуть добрими. Я бажаю тобі не сумувати через дрібниці, посміхатися і насолоджуватися кожною вільною хвилиною!

Вітаю з Днем матері майбутню прекрасну матусю. Бажаю тобі, мила, світлих емоцій та відчуттів щастя, блага в домі та достатку, миру в сім’ї та розуміння, великої радості та доброї удачі на життєвому шляху. Бажаю стати найпрекраснішою мамою для своєї крихти.

Ти скоро станеш мамою, найпрекраснішою і найдивовижнішою, найдобрішою і найкрасивішою. Нехай це свято буде приводом усміхнутися, обійняти і висловити своє кохання, яке найміцніше і найщиріше. Вітаю!

Вітаю тебе зі святом, Днем матері. Під серцем носиш найдорожче для жінки – дитинку. Нехай радість материнства зробить твоє життя, особливо прекрасним і щасливим, бажаю міцного здоров’я тобі та малюкові!

На тебе попереду чекає найкращий період, я навіть не сумніваюся в тому, що ти будеш просто неймовірною, турботливою і дуже уважною матусею, бажаю щастя твоїй родині та дитині!

Дивіться також