Бабусю, вітаю тебе з ніжним святом — Днем матері! Ти чудова мама, яка виростила прекрасних дітей. Тепер, будучи вже бабусею, ти однаково даєш нам усім свою любов, ніжність і тепло. Живи довго-довго, щасливо, а ми всі постараємося зробити твоє життя веселішим і веселішим! Кохаємо!

Бабусю! Вітаю тебе із цим Великим святом матері. Ти та, від якої пішов наш рід. Ти стоїш біля моїх джерел. Бажаю тобі завжди відчувати міць цієї події, жити в радості та спокої. Нехай у твоїй душі буде мир і любов, нехай твої діти та онуки вихваляють тебе за життя, дане їм. Міцного здоров’я, довгих років життя та умиротворення у кожному дні. Живи та радуй нас своїм теплом та турботою!

Мила моя бабуся! Для мене ти зразок чистого кохання та прощення. Вітаю тебе з Днем матері та бажаю дарувати своє тепло ще багатьом нашим поколінням!

Бабусю, вітаю тебе з Днем Матері! Нехай завжди твоя посмішка радує нас, а гарний настрій захоплює у будь-який час! Ти найдобріша, ніжніша, лагідніша, найкрасивіша… І я хочу висловити тобі подяку за те, що ти є! Такий прекрасний і улюблений чоловічок! Довгих років життя, радості та щастя!

Бабуся, рідна, хочу побажати тобі ніколи не старіти душею, бути енергійною, активною, сміливою! Ти прекрасна мама та бабуся, і я тебе дуже люблю!

Бабуся, вітаю тебе з таким чудовим святом. Ти виростила чудових дітей. Вони добрі, правильно виховані, знають чого хочуть у житті. Ти найпрекрасніший учитель на світі. Ти вчиш бути нас кращими і віриш у нас. Люблю тебе.

Дорога бабусю, ти чудова бабуся та чудова мати! Я захоплююся тобою і бажаю міцного здоров’я, удачі та безліч щасливих днів! Нехай усмішка на твоїх вустах з’являється якомога частіше! У цей День матері я бажаю тобі миру, добра та гармонії!

З Днем матері, люба бабуся. Хочу тобі побажати не переставати бути дбайливою та доброю мамою, незважаючи на вік твого дитини, бажаю тобі щирого порозуміння з рідними та щасливих надій, щедрості душі та спокою на серці. Бабуся, будь здорова, нами всіма улюблена і завжди життєрадісна.