Дорога наша вчителька, вітаємо Вас із материнським днем! Ми дуже вдячні Вам за Вашу значну і копітку працю! Дякую, що даєте нам важливі знання. Дякую, що Ви така терпляча, мудра та уважна. Ми для Вас також як діти. І ми це відчуваємо. Бажаємо Вам великих успіхів у такій дуже потрібній роботі. Нехай Ваші учні та Ваші діти частіше радують засвоєними знаннями та відмінними відмітками. І, звісно, ​​бажаємо Вам здоров’я!

Шановна наша вчителька вітаємо Вас із Днем матері! Бажаємо Вам не знати материнських тривог, переживань та хвилювань. Із Вашим педагогічним талантом Ви виростили чудових дітей. І можете пишатися ними. Нехай Ваше життя буде як чиста, спокійна ріка. Завжди в русі, але спокійна і без потрясінь, сповнена краси, користі, багатства, достатку та логічного сенсу. Нехай усі Ваші плани будуть успішними, а життя щасливим.

Вітаємо з днем ​​матері чудову вчительку! Адже ви дбаєте не тільки про учнів, а й зберігаєте своє сімейне вогнище. Бажаємо вам багато щасливих моментів, радості, материнської гордості та спокою. Нехай ваше серце завжди буде сповнене любов’ю та добротою. Ви чудовий педагог, надійний друг та чудова мама. Щастя вам!

Шановний вчителю, хотіли б привітати Вас із Днем матері! Ви мама не тільки для своїх дітей, а й мама всього нашого класу! Ви як будь-яка матуся і похвалите, і посварите, і підтримаєте, і захистите. Спасибі вам! Нехай діти вас радують, нехай душа тріумфує від щастя, нехай буде здорова вся ваша родина! Кохаємо!

Нашу безцінну вчительку поспішаємо привітати з днем ​​матері! Адже, крім особистого життя, ви є нашою шкільною мамою в тому числі! Хочемо побажати, щоб усмішка не сходила з обличчя і ви завжди світилися від щастя!

Прекрасного вчителя вітаю із Днем матері. Бажаю бути завжди чудовою та найкращою мамою для своїх дітей, дбайливою, ніжною та веселою, а також бажаю залишатися вірним наставником та добрим помічником, як мама, для своїх учнів. Нехай у Вашому житті буде щастя, мир, здоров’я та удача.

Прекрасного вчителя та чудову маму вітаю з Днем матері. Сьогодні свято не Вашої професії і не особливої ​​урочистості, сьогодні свято, присвячене внутрішньому світу та душевній доброті. Бажаю Вам світлих днів та щасливих світанків, поваги учнів та міцного кохання рідних дітей, великих життєвих можливостей та вічних сімейних цінностей.

Мама — найголовніша людина в житті кожного і я щиро вітаю тебе з цим чудовим днем, днем ​​матері! Діти цінують, поважають, люблять! Всі негаразди обходять стороною, розквітай на радість оточуючим, усміхайся частіше, будь така ж добра і ніжна!