З Днем Матері! Я зроблю все для того, щоб ти мною неодмінно пишалася, дякую, що вклала в мене скільки сил і нервів, недосипала і навіть плакала, ти найкрасивіша і найдобріша мама, люблю тебе!

Вітаю тебе, люба мамо, з Днем матері. Прийми від сина побажання вічного щастя душі та доброти, великої серцевої радості та світлої надії, міцних сил та живої енергії, прекрасних ідей та життєвого натхнення. Я тебе міцно люблю і щиро вдячний за подароване життя, за добрі слова та розуміння.

Я вдячний тобі за все, мамо, за допомогу, за підтримку! Вітаю тебе та хочу, щоб ти завжди пишалася мною, своїм сином, я все для цього зроблю!

Дорога матуся! Сьогодні не звичайний день, сьогодні День матері, і маю особливі слова для тебе. Все моє життя, у добрі та погані дні, мене виручає твоя щиро простягнута рука допомоги та твої заспокійливі слова, які переконують, що все буде гаразд. Все, чого я хочу у своєму житті — щоб ти завжди була поруч. Мамо, люблю тебе і бажаю тобі нескінченних усмішок сьогодні.

Люба мамо, вітаю тебе з Днем матері. Твій син щиро бажає тобі щастя і добра, добробуту та чудового настрою, міцного здоров’я та світлого натхнення. Дякую тобі, рідне, за життя, за добре виховання та мої теплі спогади дитинства.

З Днем матері, люба мама. Прийми від сина побажання доброго терпіння та щирого кохання, безперечної радості душі та щастя, великої удачі та везіння, серцевої втіхи та чудового настрою. Дякую тобі, люба моя, за життя, за теплоту і ласку, за любов і розуміння. Бажаю жити тобі красиво та розкішно, обдаровуючи той світ своєю красою та пишнотою.

Мою чудову, найдобрішу, наймилішу, найкрасивішу та найулюбленішу маму хочу привітати з Днем матері. твій син бажає бути веселим художником картини свого життя і малювати тільки щасливі дні, радісні події, світлі емоції, добрі вчинки та яскраві враження на своєму полотні.

Мамо, вітаю з днем ​​матері! Я хочу тобі побажати, щоб ти завжди була здорова! Нехай у житті тобі посміхається удача, відвідують нові ідеї та сповнюються мрії!