Мої дорогі колеги! На роботі ми часто забуваємо, що є не лише фахівцями. Ми, насамперед, мами прекрасних хлопчиків та дівчаток. Нехай наші діти приносять лише радість! З Днем Матері!

Дівчата-красуні! З чудовим святом Днем матері! Бажаю завжди бути в хорошому настрої, з тілом і душею, що відпочив, і в шикарній формі! Хай прибудуть з вами сили, терпіння та спокій у вашій нелегкій праці – бути мамами!

Шановні колеги, сьогодні ми святкуємо одне з найпрекрасніших свят у житті людини, День матері! Я хочу щиро побажати вам і вашим чудовим мамам відмінного здоров’я, особистого зросту та вдячних дітей. Нехай у їх житті все складеться як мріялося. Будьте люблячими, чуйними, слухняними та уважними дітьми, за яких вони будуть хвилюватися завжди, незважаючи на ваш вік.

Дорогі колеги, матусі! Вітаю вас із Днем матері! Нехай ваші вчинки ніколи не залишаються непоміченими, а вашу працю завжди цінують. Нехай ваші дітки вас радують, а родина завжди буде вашою тихою гаванню та надійною фортецею! Здоров’я вам, сил та терпіння! З Днем Матері!

Дорогі колеги, прийміть вітання з Днем матері! Бажаю Вам, дорогі матусі бути терплячими, дбайливими, веселими і, звичайно, найкрасивішими для своїх діток! Нехай успіхи та досягнення дітей будуть яскравими, що надихають, тішать серце! Будьте їм незримою та непорушною підтримкою! Кохання та процвітання Вашим сім’ям!

Дорогі мої, чудові колеги, вітаю вас із Днем матері і хочу вам усім побажати завжди залишатися найкращими та добрими, дбайливими та улюбленими мамами на світі. Здоров’я вам та вашим діткам, благополуччя вашим сім’ям та міцних сил вам для досягнення всіх цілей. Будьте для дітей і радістю, і святом, і підтримкою, і порадою, і джерелом доброти!

День матері — чудове та добре свято, я бажаю вам, дорогі матусі, всіх благ, здоров’я, гарного настрою. Нехай ваші дітки ростуть слухняними, радують вас своїми успіхами та будуть щасливі!

Дорогі наші жінки, милі колеги та просто прекрасні матусі! Бажаємо вам, щоб щастя ваших дітей було таким же величезним та теплим, як ваші материнські серця. Нехай у вашій душі ніколи не буде місця для тривог. Нехай у ній живуть лише кохання та гордість за ваших хлопців. З Днем Матері!

Дивіться також