Мила подружка, вітаю тебе з двадцятиріччям, бажаю завжди залишатися такою ж яскравою, незвичайною та енергійною. Будь любима, оточена турботою, ласкою, квітами та компліментами. Хочу, щоб цей день залишився у твоїй пам’яті чарівним святом, коли справджуються заповітні мрії.

Нехай будуть позитивні думки, чудовий настрій, висока оцінка твоїм досягненням та інтелекту. Уявляй своє щасливе майбутнє, твори сьогодення і не забувай про минуле. Будь впевненою, обачною та сучасною.

Із 20-річчям тебе, подруго. Я хочу, щоб ти завжди знала, що наша дружба міцна і непорушна, що завжди прийду на допомогу. Дуже тобою пишаюся і ціную, ти прекрасна людина, будь щаслива, крихітко моя!

З 20-річчям, подруго! Нехай у душі завжди буде весна, нехай у серці завжди буде кохання. Бажаю тобі королівських почестей, визнання всіх твоїх заслуг та яскравих осяянь!

Моя дорога подруга, в день твого 20-річчя бажаю, щоб життя було огорнуте яскравими зустрічами та захоплюючими подорожами, любов’ю та романтикою, ніжністю та красою.

З двадцятиліттям, моя люба подруго! Нехай усі твої бажання здійсняться, а мети буде досягнуто. Люби всією душею і будь кохана. Рушайся вперед, з усмішкою дивись у майбутнє. Прикрашай своє життя новими враженнями та яскравими емоціями. Будь найщасливішою.

Подруга, люба, із 20-річчям! Бажаю приголомшливого настрою, шикарного життя та величезного кохання! Нехай герой твого роману неодмінно зустрінеться на твоєму життєвому шляху! Всі найзаповітніші мрії здійснюватися! Ніколи не впадай у відчай, йди тільки вперед, сяй, світи, запали в цьому житті!

Подруго, ось і настав прекрасний твій ювілей та твоє 20-річчя! Ти чарівна, карколомна, неповторна, красива і ніжна. Нехай зноситься від тебе дах у всіх оточуючих, варто тобі лише в їхній бік подивитись.