Вітаю із цією круглою датою! Бажаю набратися розуму, життєвої мудрості, виробити відповідальність та мужність! Нехай з цього дня твоє життя стане цікавішим і яскравішим, повнішим пригод! І звичайно ж відірватися сьогодні на повну, щоб цей день назавжди залишився в пам’яті!

Чудовий хлопець, нехай буде багато сил і цілей у твої 20 років, нехай щодня твій починається з удачі, а завершується грандіозним успіхом, нехай у житті буде все за вищим розрядом, нехай неодмінно в ньому є і міцна дружба, і вірне кохання.

Хлопець мій, у всьому прекрасний, серцю видно стало одразу! 20 – років тобі, ура, вітаю я тебе! Побажати хочу добра, щедрості, сповна! Нехай справджуються мрії, яскравого життя, краси! Щоб у всіх справах стабільно, знань отримати рясно, виявити себе в дорозі, всі проблеми оминути! Стрижень свій май, дерзай, завойовуй, захищай! Вір, сподівайся, процвітай, про мене не забувай!

У день твого 20-річчя хочу побажати рівного, світлого та успішного життєвого шляху. Зумій добитися в житті всього, про що мрієш. Бажаю удачі, статку, процвітання.

Вітаю бравого хлопця із 20-річчям. Від душі бажаю мужності та сили, впевненості в собі та великих перемог, драйву по життю та неземному коханню, блискучих результатів розпочатих справ та веселощів душі.

Дорогий мій, із 20-річним ювілеєм! Побажати хочу везіння, щедрості та натхнення! Хай усі справляються, грошей — ціла гора! Унікальним будь, зважуйся, але й у крайність не кидайся! Думай, перш за крок зробити, щоб не зустрівся ворог! Вивчися всьому, досягни, цілей та перемог великих! Атмосфери доброти, яскравої, світлої долі!

Дорогий мій, вітаю тебе з 20-річчям! Сьогодні чудове свято – ювілей. Бажаю відмінного настрою, більше радості та позитиву. Нехай попереду на тебе чекають лише перемоги, багато яскравих вражень та цікавих пригод. Нехай дороговказ веде тільки вперед, а попутний вітерець наповнює життя добром і любов’ю!

З ювілеєм, любий хлопче. Нехай у чудові 20 років океан твоїй молодості та особистого щастя вирує та весело клекоче, нехай із другим десятком твого життя почнеться новий етап великих успіхів та неймовірних пригод. Бажаю пізнати справжнє кохання, дорожити вірною дружбою і вірити в себе.