Братику, тобі сьогодні 20 років! Це найкращий у світі вік! Настає той етап, коли можна і треба ризикувати, діяти, досягати та отримувати те, про що мрієш! Нехай усі твої зухвалі бажання збудуться, нехай кохання та щастя знайдуть тебе скоріше! Обіймаю!

Брате, зі святом твоїм! Нехай юність твоя буде яскравою, а в 20 років ти досягнеш вершин і гучних перемог. Нехай сила стане твоїм помічником, а гордість стане прикладом. Прагни вперед і ніколи не надумай опускати рук.

Братку, вітаю тебе з твоїм 20-річчям. Я тобі побажаю вірної удачі на твоїй дорозі життя, міцного здоров’я, великого щастя та щирого кохання. Будь завжди на піку натхнення та цілеспрямованості до своїх мрій. Усього доброго та світлого тобі.

З 20-річним ювілеєм вітаю! Брате, ти багато для мене означає, і я хочу, щоб ти був щасливим і успішним! Бажаю, щоб на твоєму шляху зустрічалися тільки добрі, світлі люди, які приносили тобі щастя та радість!

Братку, з ювілеєм! Перед тобою в 20 років усе найпрекрасніше починається, цілий світ створений для того, щоб ти його підкорив і не звернув зі шляху. Я хочу виконуватися бажанням, а цілям стати досяжними.

Дорогий братику! Вітаю тебе з твоїм першим дорослим ювілеєм! Ласкаво просимо в доросле життя, а я знаю, що воно припаде тобі до смаку. Хочу побажати тобі успіхів у особистому та, звичайно, успіхів у кар’єрі. Зрозумій цю удачу і більше ніколи не випускай її зі своїх рук! З Днем народження!

Брате, я хочу тобі побажати, щоб у 20 років ти не переставав вірити в казку, у дива, залишався наївним у якихось моментах, зворушливим та світлим. Нехай і чоловіча сила в тобі завжди буде з надлишком!

Брат-братик, з днем ​​народження! Тобі виповнилося вже 20 років, а я все вважаю, що ти дрібниця пузата. Бажаю тобі удачі величезної, любові справжньої та щастя безмірного. Адже ти заслуговуєш на найкраще. Нехай бажання виконуються!