Дорогий мій онук, хочу в твій 20-річний ювілей побажати тобі, щоб життя ніколи не було до тебе суворе, щоб ти зміг відкрити собі надійний шлях. Дружи завжди з удачею, йди тільки вперед. Обов’язково спіймай свого птаха щастя.

Вітаю тебе, мій славний онук, із твоїм 20-річчям. Рідний мій, бажаю тобі ніколи не здаватися і впевнено крокувати до своїх цілей, ніколи не сумувати і успішно добиватися всього бажаного, завжди залишатися сильним і сміливим, рішучим та добрим, життєрадісним та коханим.

З ювілеєм, любий онук! У твої 20 років я бажаю тобі краси та здоров’я, сили та розуму, оптимізму та удачі, натхнення та везіння, міцної любові та вірної дружби, впевненості у собі та благополуччя на твоєму життєвому шляху. Будь щасливий, онук, і в усьому успішний!

Улюблений наш онук, тобі виповнилося 20 років і ми й від душі вітаємо з ювілеєм і радіємо твоїй юності, успіхам і бажаємо відмінного здоров’я, любові та цікавої, багатої на яскраві події та блискучі перемоги долі. Будь щасливий і завжди вір у себе!

Вітаю із 20-річним ювілеєм! Поспішаю побажати тобі, любий онуку мій, дуже багато добра, щастя, любові, щоб бути найвпевненішим у своєму майбутньому! Нехай потоки достатку, процвітання та благополуччя виливаються на твоє життя!

Онук, моя добра людина, щасливий будь своє ціле століття! З ювілеєм вітаю, завжди тебе я обожнюю! На долю завжди сподівайся, але й сам за щастя бийся! Все в твоїх руках та силах, хай буде дуже гарно! Спеціальність отримай, на коні завжди скачи, вище за всіх, швидше, швидше, будь бадьоріше і хоробре! Щастя знайти бажаю, на тебе я покладаю! Грандіозного кохання, що гідні королі!

Онук, нехай у 20 років у житті твоїм будуть ухвалені всі найважливіші рішення, і всі вони виявляться вірними і приведуть тебе до перемог. Бажаю ювілей зустріти з друзями, у родинному колі та всіх близьких.

Справжній чоловік, мій коханий, дорогий онук, вітаю тебе з 20-річчям і хочу побажати: що б у житті не трапилося, де б ти не знаходився — завжди будь на висоті успіху та процвітання, ніколи не сумнівайся в собі та вір у свою мрію . Онук, будь щасливий, дорожи близькими людьми і будь дорогий для них, сам верши свою долю і завжди рухайся у напрямку успіху.