Від щирого серця та нирок вітаю з 20-річчям. Хочу побажати, щоб у житті все було по-королівськи: ошатні шати у багатьох кількостях, смачні та чудові трапези з ікоркою та запеченою свинкою, вірні піддані та добрі друзі, нескінченний запас багатства та благородне кохання.

На годиннику твого життя 20 років. Вітаю чого там. Бажаю хвіст завжди тримати пістолетом, а ніс – за вітром удачі. Нехай днюха вдасться на славу, нехай це свято запам’ятається нестримною веселістю та сміхом. Бажаю сьогодні відірватися на повну, а завтра прокинутися щасливою людиною з невгамовним бажанням творити, курісти по світу і насолоджуватися кожною миттю свого прекрасного віку.

Вітаємо з ювілеєм, що крутиться двадцятирічним вихором! Нехай життя твоє стане змістовною гонкою за щастям, як за атракціоном, але саме так ти зможеш спробувати все найцікавіше та найцікавіше.

Тобі виповнюється 20 років, а значить, що всі зірки впали з неба і горять, як феєрверки, щоб привітати тебе! Будь успішним, як Ілон Маск, та веселим, як хлопці з команди КВК!

З Днем народження! Тепер твій вік починається не з одиниці, вітаю. Нехай новий десяток буде яскравим, позитивним, щасливим. Роби те, що хочеш, вивчай те, що подобається, живи у кайф!

20 років – це лише початок! Ти вже зібрав цілий арсенал кумедних та неймовірних історій. Нехай життя надасть тобі ще незліченну кількість пригод та успіхів. Сміху, веселощів та сюрпризів тобі в цей особливий день!

Вітаю з твоїм першим дорослим ювілеєм! Сьогодні пішов відлік третього твого десятиліття. Двадцять років чудовий вік. Час мрій і ще нездійснених надій. Бажаю тобі, щоб твій кожен вихід надвір супроводжувався спотиканням про успіх. Нехай уночі зіропадом сипеться на твою голову мрії. І обов’язково знайдеться золота рибка, яка виконає усі твої бажання. Нехай до тебе обов’язково причепиться паровоз щастя і тобі щастить життям і щастить, сто відсотків щастить!

З чудовою двадцяткою! Пам’ятай, що для тебе у цьому світі відкриті всі шляхи, йди тим, що подобається. Нехай молодість, яскравість, харизма, пристрасть, гормони вирують у тобі. Насолоджуйся і живи у кайф!

Дивіться також