З трепетом та любов’ю прийміть вітання у весільний день! Нехай кожна секунда життя зцілює, хвилини складаються у приголомшливій красі картину життя, спільно прожиті роки стануть окрасою створеної сім’ї, гордістю наступних поколінь, прикладом дітям, онукам, правнукам. Бажаю солодкою піснею часу литися, один на одного ніколи не злитися, зберігати, плекати, бути відображенням.

Ти простяг їй руку і подарував своє серце. Вона прийняла твоє серце і помістила його до своєї душі. Тепер ви єдине ціле, тепер молода сім’я! Я бажаю, щоб все своє життя ти так само дбайливо тримав її на своїх руках, як найтендітніша і ранима судина, в якій тепер зберігається твоє власне серце. Живіть дружно та щасливо, любіть, будуйте, домагайтеся та примножуйте. Порада вам та любов!

Сьогодні ви — наречений та наречена, а вже завтра — чоловік та дружина. Від щирого серця хочу залишити для вас щирі привітання та теплі побажання сімейного світу, вічного кохання двох сердець, краси, достатку та розкоші у вашому будинку. Нехай це весілля буде гучним і веселим. Нехай таким же веселим буде і ваше подальше життя. Бажаю вам єдиного ритму биття щасливих сердець, якнайшвидшого народження здорових чудових діточок, абсолютного благополуччя та удачі на спільному шляху.

З весіллям, дорогі молодята! Нехай це свято запам’ятається на все життя, адже саме сьогодні народилася ваша родина. З цього дня ви у відповіді один за одного, що б не сталося. Нехай навіть світ руйнується, а вам треба триматися разом і берегти одне одного. Нехай ваша любов буде вічною, як небо та зірки, як сонце та місяць, як хліб та вода! Гірко!

Дорогі молодята! Коли хочуть образити, людей порівнюють із тваринами, думаючи, що це кривдить. Але іноді людям варто брати приклад із звірів. Наприклад, людям варто було б захопитися вірністю лебедів, які обирають собі коханого раз і до кінця життя. От і я хочу побажати, щоб ви були схожі на лебедів. Щоб один раз і до кінця днів.

Бажаю, щоб Ваші серця стукали в унісон при зближенні один з одним. Бажаю бурхливої ​​пристрасті та охоплюючих хвиль насолоди від дотиків. Бажаю, щоб Ви завжди відчували одне одного, розуміли з півслова, ділилися абсолютно всім та нескінченно любили. Вітаю з весіллям!

Бажаємо довгих років, молодята, прожити у щасливому шлюбі. Звичайно, будуть у житті та негоди, але більше буде нехай прекрасних днів. Сьогодні вас доля поєднала священними путами шлюбу, нехай у житті вашому буде рай і люблячі діти. Не розгубіть ніжних почуттів по дрібницях, теплом кохання один одного зігрівайте. Вмійте поступатися, прощати, себе один одному посвячувати!

Вітаю вас, дорогі, з цим чудовим та радісним днем! І нехай сьогодні вам усі кричатимуть «гірко», а я хочу побажати, щоб вам завжди жилося солодко-солодко. Любіть, мрійте, прагнете успіху і завжди залишайтеся разом. Адже двом людям, які щиро кохають одне одного, все під силу. Бажаю міцного шлюбу, дружної родини, здорових дітлахів та постійної гармонії в будинку!