Вітаємо ваші паспорти з новими штампиками про те, що ви тепер – нова сім’я. Бажаємо з гордістю розглядати свідоцтво про укладення шлюбу, жодного разу не пошкодувати про вчинене, щодня радувати та балувати один одного. Здоров’я, достатку та благополуччя вашого прізвища!

Вітаю вас із розписом, із законним шлюбом і бажаю, щоб цей шлюб завжди був міцним та щасливим. Нехай ваш спільний шлях буде добрим і легким, нехай ваше сімейне життя буде довгим і веселим. Бажаю здоров’я вам і малюкам, які, я сподіваюся, незабаром заповнять ваш будинок своїм сміхом, своїми усмішками та невинними проказами. Миру вам, достатку та невгасимої любові!

Вітаю двох чудових людей із прекрасною та очікуваною подією — з розписом! Бажаю вам непомірно величезного щастя та серцевої близькості. Повного порозуміння, всю гаму почуттів та радостей. Живіть у злагоді, мирі та любові!

Вітаємо з трепетною та хвилюючою подією — з розписом! Нехай ваш сімейний союз приносить лише гармонію та душевну радість. Великої вам любові, ніжності, терпіння та розуміння. Ви доповнення один одного, живіть у щастя та радості!

Вітаю з розписом! Ось і народився союз під назвою «родина». Нехай міцніють ваші стосунки, щоб жодного разу в житті ви не засумнівалися у прийнятому рішенні. Бажаю пройти всі важливі рішення, тримаючи одне одного за руку. Зі святом!

Дорогі наші наречені хочу привітати вас з днем ​​весілля і розпису, який стане першим загальним і найголовнішим підписом вашої родини. Нехай цей розчерк пера принесе вам щастя, розуміння та добробут!

Підписи поставлені, штампи на місці. Від щирого серця вітаю вас з розписом. Бажаю радувати один одного солодкими поцілунками вранці. Бажаю вірити у своє кохання і не давати їй згаснути. Бажаю з кожним днем ​​зміцнювати свій союз та наповнювати мир сім’ї щастям. Бажаю довгих років порозуміння та гармонії. І нехай ваші автографи в документах ознаменують початок прекрасного спільного життя в достатку та світі.

Вітаю вас із розписом, дорогі молодята! Нехай щастя переповнює ваші закохані серця! Бажаю вам море романтики, радісних подій та щирих почуттів! Нехай ваше життя буде прекрасним, наче казка! Нехай спільний побут буде легким та необтяжливим! Насолоджуйтесь кожною хвилиною, проведеною вдвох, і завжди кохайте один одного!