Сватання нехай пройде незвичайно, яскраво, весело і барвисто. Нехай любов із новою силою захопить у полон і подарує тих емоцій, яких так часом не вистачає в нашому житті. Вітаю!

Свати у зборі, молоді на місці, вітаю вас. Сьогодні день, коли дорослі вирішують долю двох юних закоханих сердець. І я хочу, щоб доля ця зважилася красиво і добре, щоб справа впевнено і легко йшла до весілля, щоб сьогодні була закладена перша цегла фундаменту майбутньої щасливої ​​родини двох, а пізніше і більше, прекрасних людей.

Якщо заварили шлюбну кашу, прийміть вітання та побажання успішно підготуватися до гідної урочистості, зіграти найвеселіше і дружнє весілля, повне чудових гостей, чудових подарунків та відмінних страв. З вдалим сватання!

Вітаю зі сватанням! Бажаю, щоб позитивна відповідь, яка прозвучала сьогодні, зробила щасливими два палаючі любов’ю серця, щоб ваші шляхи переплелися в тісному союзі душ. Успіхів вам та гармонії. Великого вам щастя!

Поспішаю привітати зі сватанням двох дивовижних людей, тобто вас, і побажати великого та світлого майбутнього, яскравого та багатогранного кохання, сповненого позитивних емоцій та приємних сюрпризів. Швидкого злету вам і порозуміння, щастя та безлічі всіляких благ!

Нехай наше сватання буде успішним, нехай завдяки нашій участі відбудеться щасливе поєднання люблячих сердець, нехай наречений і наречена будуть один одному під стать, щоб жити в коханні та злагоді.

Сьогодні дуже щасливий день. День сватання і звичайно хотілося б привітати всіх із цією подією, особливо молодих. Адже в них розпочнеться нова епоха у їхньому житті, яка залежатиме від них. Нехай вони будуть щасливими і їхні люблячі серця ніколи не розіб’ються про побут життя. Світлої дороги вам!

Вітаю зі сватанням ваших чудових діток! Хочу побажати батькам найміцнішого здоров’я, благополуччя та довгих років життя. Хочу побажати вашим дітям світлого майбутнього, спільного щастя та вірного кохання. Нехай це весілля пролунає на весь світ. Нехай молоді з цього дня ніколи не сваряться і дбайливо зберігають ніжність своїх почуттів.

Дивіться також