Весілля дуже схоже на сімейне життя. На початку пишні урочистості та піднесені промови, а вранці стикаємося з різними проблемами, несподіваними сюрпризами та негараздами. Але треба зібрати волю в кулак, упорядкувати себе і продовжити торжество! Так і у житті! Після прекрасних наступають прозові моменти, але головне не втрачати оптимізм та плани на краще! Згадуйте найчастіше святкові дні і нехай вони служать вам добрим зразком казки зі щасливим кінцем.

Дорогі, щасливі молодята! Ось ви вже і повноправне подружжя. Але відчути це ви ще не встигли. Але й вірно. Встигнете. Урочистість триває. Нехай цей день буде таким же радісним, як і попередній. Веселощів вам і багато розваг. Нехай весілля вам запам’ятається на все життя. Попереду у вас медовий місяць. Бажаю вам лише яскравих добрих подій. І добрих новин. Нехай ніщо вам не завадить добре провести час. Бажаю вам великого кохання та величезного щастя!

Вітаю з одруженням, нехай другий день буде ще яскравішим за перший, я вам бажаю відчувати тільки щирі почуття один до одного, насичувати один одного теплом і турботою!

Дорогі молодята! Сьогодні вже другий день вашого подружжя, але, напевно, вам ще новинку називати один одного чоловіком і дружиною. Нічого, до цього звикнете. Головне – вам потрібно звикнути завжди тримати один одного за руки на життєвому шляху, підтримувати один одного, довіряти і берегти своє кохання. Вчора ще було свято, радість, привітання та крики «Гірко!» Завтра почнуться будні, але ви спробуйте жити так, щоб завжди вам було радісно дивитись один одному в очі — і тоді ви будете щасливі!

Другий день весілля нехай пройде в ще більшій веселощі, огорне радістю і захопить в обійми ніжності. Бажаю любові всепоглинаючої, пристрасті дикої, почуттів яскравих та гарячих. Вітаю!

Дорогі мої, сьогодні другий день вашого весілля. Ви на початку свого спільного шляху. Нехай він буде щасливим та дуже довгим, будьте щасливі.

Хочу привітати із другим днем ​​весілля. Бажаю вам щасливих днів разом і прекрасного свята кохання, яке нехай триває не день і навіть не два, а все ваше життя!

Дорогі, вже другий день ви – сім’я, бажаю вам не втратити свої почуття та пронести свою ніжність через роки. Завжди пам’ятайте, за що ви обрали та покохали один одного!

Дивіться також