Вітаю з Нікахом і щиро хочу побажати ніколи не порушити своїх подружніх клятв, даних перед Аллахом, зуміти закласти міцний фундамент щасливої ​​родини, звести міцні стіни вірності, любові та благополуччя. Нехай Аллах надішле вам здорових діток, достатку вашому будинку і взаєморозуміння вашим серцям.

Нехай ваші серця завжди б’ються в унісон, нехай та сама мелодія звучить у ваших душах, наповнюючи їх добром, любов’ю і лагідністю. Нехай Аллах зберігає ваше кохання. Вітаю вас із чудовим святом – Нікахом!

Вітаю з Нікахом, із укладанням важливого договору перед самим Аллахом. Бажаю стати подружжям вірного подружжя, бажаю разом ступити на праведний шлях щасливого сімейного життя, бажаю дотримуватися всіх традицій і канонів перед Аллахом. Бажаю, щоб чоловік завжди залишався надійною опорою та щитом сім’ї, щоб чоловік з кожним днем ​​наповнював будинок затишком та світлом надій.

Нехай благословенним буде ваш союз, нехай два серця, що б’ються в унісон, зв’яжуться міцними узами, на славу Аллаха! Бажаю непохитного затишку вашій новій родині, неймовірного щастя та одурманюючого кохання. Вітаю з Нікахом!

Вітаю з ніким! Якщо всі умови дотримані, бажаємо молодятам прекрасного життя в радості та достатку. Взаєморозуміння та поваги, розуміння та великого кохання. Нехай теплими та добрими будуть ваші стосунки, зберігаючи захоплення та тяжіння на довгі роки!

Нехай Аллах ваші пута благословляє, нехай обдарує вас трепетом один до одного. Бажаю цей спільний шлях йти рука об руку, беззавітно дивлячись у вічі. Нехай оберігає добрий спокій чоловік, і зберігає сімейне вогнище чоловіка. З Нікахом!

Відбулося диво, адже шлюб — це світлий промисел Аллаха, створення міцної подружжя. Вітаю з Нікахом і всією душею бажаю довгого та заможного життя у світі, любові та злагоді. Бажаю, щоб чоловік завжди був опорою та захистом своєї сім’ї. Бажаю, щоб дружина завжди залишалася покірною, розуміючою та дбайливою союзницею свого чоловіка. Добра та щастя вашій родині. Міцного здоров’я вам та вашим майбутнім діткам!

Вітаю з Нікахом і від душі хочу вам побажати, дорогі, надовго стати вірними союзниками та друзями, які люблять подружжя та помічників один одному в будь-якій справі. Та пошле Аллах вам світлого щастя і довгих років здоров’я, величезного блага і статку кохання в сімейному вогнищі.