Дорога подруго, вітаю з ювілеєм! Виблискуй, як яскрава зірочка, як дорогоцінний діамант у 60 карат! Ти чудова людина і гідна лише найкращого!

Подруга, ми з тобою знайомі вже дуже давно, з самого дитинства, і моя любов до тебе з кожним роком міцнішає. Ми багато всього пройшли разом, багато випробували, відчули, тому я хочу й надалі зберегти наші міцні почуття і бути поруч з тобою завжди. Будь здорова, моя люба, з ювілеєм!

Вітаю тебе, люба подруго, з твоїм ювілеєм. Нехай у твої 60 років не згасне сил і бадьорості розквіт, нехай буде радість і любов у серці, нехай буде добра і вдача відчинена завжди дверцята. Бажаю тобі достатку та блага, домашнього затишку та сімейного щастя.

Подруга, із 60-річчям! Нехай час тобі зупиниться, нехай не летить і не поспішає. Бажаю все встигати, все досягати. Ніколи не знай утоми, а сміх твій нехай розбавляє тишу. Гостей багато, а рідних поряд. Вітаю!

Моя дорога подруго, від щирого серця вітаю тебе з ювілеєм, з 60-річчям! Хочеться побажати поменше хвороб, а побільше енергії, прекрасного настрою та настрою. Нехай вік видає лише паспорт, а кохані та рідні завжди підтримують та обожнюють. Кохання, вірності, гарного настрою та звичайного жіночого щастя!

Дорога подруго, з 60-річчям твоїм щиро вітаю! Скільки всього привабливих і радісних моментів зазнала наша дружба — і не перерахувати. Бажаю тобі, як і раніше, залишатися стійкою, веселою, дотепною і винахідливою, нехай попутний вітер роздмухує вітрила твого життя і далі.

З 60-річчям, люба подруга. Бажаю душею залишатися такою ж дзвінкою, веселою, юною, щасливою дівчинкою. Мила моя, бажаю, щоб діти та онуки були частими гостями на твоєму порозі, щоб чоловік, як і раніше, тебе любив і обожнював, щоб твій вік був найбільш підходящим для цікавої справи, для гарної витівки, для постійного свята серця. Здоров’я тобі, подруге, життєвої енергії та обіймів близьких людей, що зігрівають.

Мила подруго, вітаю тебе з твоїм 60-річчям! Бажаю залишатися такою ж щирою, світлою, красивою, доброю, милою і чудовою жінкою, прекрасною і турботливою господинею, котра вічно любить і кохана. Благополуччя твоєму дому та радості, міцного здоров’я та достатку.