З ювілеєм щиро вітаю, коханий і дорогий братику! Роки неминуче пролітають, і старість близько підкралася до тебе, але душею ти залишаєшся бадьорим і молодим, ніби тобі знову вісімнадцять років. Бажаю благополуччя, позитивних емоцій, здоров’я та щастя.

Від щирого серця вітаю тебе братик з ювілеєм, з 60-річчям! Нехай кожен твій день починається з приємних думок та нових планів! Бажаю, щоб успіх і щастя не залишали тебе ні на хвилину, а все, що здавалося нездійсненним і далеким, швидше здійснилося!

З днем ​​народження, братику, з 60-річним ювілеєм! Ти саме та людина, з якою можна поділитися найпотаємнішою, знайти єдине правильне рішення у скрутній ситуації, і до якої можна прийти в гості без запрошення! Бажаю впевненості, сили, цілеспрямованості та удачі!

Брате, з 60-річчям! Нехай усе найпрекрасніше чекає попереду, щоб вистачало в тебе сил на здійснення ще нездійснених бажань. Нехай мрії ведуть тебе до успіхів, яскравих та гучних перемог. Вітаю!

З 60-річчям, брате! Ти завжди був для мене прикладом людини, яка не збреше, не зрадить, не обмовить за спиною. Нехай у житті все буде в тебе найкраще, а оточуючі люди завжди простягнуть руку допомоги, як робив це ти.

Мій улюблений брате, у твої 60 років хочеться побажати тобі найміцнішого здоров’я та моральної стійкості, щоденної наснаги та сімейного щастя, загальної поваги та благополуччя. Нехай усе, задумане тобою, здійсниться, нехай завжди знайдеться підтримка у близьких людях, нехай тільки радість та веселощі приходять до твоєї хати.

Брате, навіть у 60 років не припиняй радіти кожному новому сонячному дню, кожній можливості, що відкривається. Нехай всі бажання будуть здійсненними, а твоя чарівна посмішка продовжує нескінченно і так само легко всіх зводити з глузду!

Дорогий братику, з ювілеєм! Звичайно, ми з тобою сильно подорослішали… І тим не менш, ми все ті ж діти, і я так радію твоїм успіхам, милуюсь твоєю прекрасною сім’єю, мрію, щоб ще багато років ми були дружні і йшли з тобою поруч життя. Будь здоровий і бадьорий, дивися на все з оптимізмом, буд плани, мрій. Люблю тебе, вітаю, пам’ятай – я завжди з тобою.