Дідусю, з 60-річчям! Я дуже хочу, щоб ти завжди залишався молодим, енергійним, світлим та усміхненим. Ти завжди був добрий і відкритий усьому світу, чуйний і працьовитий, нехай це віддасться тобі. Вітаю!

З шістдесятиріччям, дорогий дідусю! Нехай здоров’ям будуть сповнені і тіло і душа, хай небо посвячує у свої таємниці, а сонце дарує сили та тепло. Бажаю, щоб твій розум залишався ясним і сильним, а серце чуйним і чуйним.

Дідусь прийми вітання у свої шістдесят років! Бажаємо тобі життя, як у водія. Якщо везеш, щось, то тільки самоскид щастя. Якщо зупинять на дорозі інспектора, то тільки щоб побажати хорошого шляху. Якщо сяде попутник, то до успіху. На заправці нехай чекає успіху. У роботі горітиме, тільки червоне світло. Нехай життя твоє котиться в гору. І хай тобі життя щастить, щастить, щастить!

Мій приголомшливий діду, з ювілеєм! Нехай у тебе всього буде багато і неймовірних кількостях! Здоров’я на десятьох, монет з три короби, щастя подіти нікуди, любові непочатий край, подорожей неабияк, хмара гарних дінечків, а прикростей і клопоту смішно мало!

У твій, дідусю, ювілею, побажати хочу тобі завжди йти до світла, що випромінює щастя. Нехай життя не перестане направляти тебе до доріг, які будуть прекрасними, цікавими та захоплюючими. З 60-річчям!

З 60-річним ювілеєм вітаю! Дорогий дідусю, хай небеса подарують тобі багато щасливих днів. Бажаю щоб приємні моменти та миті підстерігали тебе скрізь. Щасливим будь і коханим!

Нехай 60 років, дідусю, у твоє життя додадуть щастя і позитиву, щоб щодня наповнював тебе величезною впевненістю, нескінченною радістю і робив здоровішим, сильнішим і міцнішим. Бажаю, щоб у твоїх таких добрих очах сяяли вогники завзяття завжди.

Дорогий дідусю, вітаю тебе з 60-річчям. Бажаю від щирого серця високого успіху в будь-якій справі, поваги в будь-якому оточенні, удачі на шляху до будь-якої мети, щастя та благополуччя за будь-якої погоди.