Сьогодні 60-й день народження мій чудовий друг. З ювілеєм тебе! Бажаю тобі міцного здоров’я, більше щасливих моментів, яскравих вражень, добра, затишку, достатку. Нехай будинок буде повною чашею, благополуччя — постійним супутником, а мрії завжди справджуються!

З 60-річчям, любий мій і шановний друже. Хочу побажати тобі здоров’я та впевненості, зрілого оптимізму та абсолютного благополуччя у житті. Нехай у 60 тебе не хвилюють ні проблеми, ні тривоги. Нехай щодня дарує успіх, любов, гармонію та достаток.

Шановного та вірного друга вітаю з 60-річчям. Бажаю тобі, мій любий, впевнених сил, міцного здоров’я, енергії та бадьорості, сімейного миру та розуміння, щирого щастя, благополуччя та радісного душі стану.

Дорогий мій друже, тобі сьогодні 60, з чим від душі тебе і вітаю. Бажаю також браво і красиво продовжувати свій шлях, як і раніше прагнути своїх цілей і осягати великий успіх у справах, берегти своє щастя і захищати рідних, невпинно любити і вірити у свій успіх.

З ювілеєм, дорогий наш друже! За плечима шістдесят гідно прожитих років, але тобі ніколи їх не даси. Нехай друзі оточують, рідні нехай люблять, здоров’я нехай завжди радуватиме. Удача нехай ніколи не йде, а стане товаришем скрізь і в усьому!

60 років – солідний вік, який дозволяє нам оцінити минуле життя і зробити певні висновки. Я вірю, що ти, любий друже, радісно дивишся на своє минуле, впевнено та позитивно. Також я вірю, що твоє подальше життя буде таким же цікавим і захоплюючим. Бажаю тобі міцного здоров’я та радості, які обов’язково зроблять твій світ ще дивовижнішим та веселішим!

Дорогий мій і шановний друже, я вітаю тебе з 60-річчям і хочу побажати бравого оптимізму та постійного успіху, щедрості долі на удачу та щастя, благополуччя у твоєму житті та доброго ладу у твоєму домі.

З 60-річчям, любий друже. У твій ювілей хочу побажати залишатися міцним мужиком, впевненим реалістом, але щоб твоя реальність при цьому неодмінно була доброю і щасливою. Бажаю досягти чимало успіхів і підкорити чимало вершин. Здоров’я тобі, друже, сімейного благополуччя та достатку.

Дивіться також