Нехай навіть у 40 років у Вас живе задерикувата і смішна дівчинка, яка не боїться пробувати все нове, приковує до себе захоплені погляди і просто вірить у дива, які з нею, звичайно, трапляються. Вітаю!

Вітаю із ювілеєм! Нехай у 40 років життя буде суцільним десертом, що складається з солодкого кохання, коктейлю друзів, подруг та однодумців, ягідних та фруктових днів. Бажаю бути натхненням, музою, необхідною, як повітря, оточеною турботливою родиною та успіхами. Щоб життя било ключем, зустрічалися виключно добрі люди, а проблеми лопалися, як мильні бульбашки.

З ювілеєм! Бажаю в 40 років змінити почерк життя з нахилом у бік успіху. Будь енергійною, ексцентричною, уважною, талановитою, чарівною, сяючою, мрійливою, веселою, невтомною, щирою, прекрасною та вишуканою. Нехай цей прекрасний вік відкриє нову сторінку суцільних везінь, радісних хвилювань та щасливих миттєвостей життя!

У чудовий день вашого народження, бажаю довгих і щасливих років життя, нехай здоров’я тільки сяє як найдорожче золото, залишайтеся завжди коханою і цвітіть яскравіше за найшикарніші троянди!

Попрацюй зі своїм внутрішнім станом, не пропусти життя з його принадами та незначними перевірками, плануй свій рік, приділяй час собі, ходи на побачення, запалюй своєю енергійністю. Нехай цифри не впливають на твою душу, розцвітайте кожну хвилину свого життя.

З найпрекраснішим вітаю віком! Нехай 40 років приносять задоволення та викликають гордість. Залишайтеся тією, за якою ведуть погляди, що займає всі думки. Нехай збудуться мрії та найзаповітніші бажання.

Чудова жінка, у Ваші 40 років від щирого серця бажаю веселих мандрівок душі по просторах щастя та островів надій, бажаю цікавих та захоплюючих сюжетів за сценарієм життя і лише позитивних емоцій. Нехай не буде причин для смутку, нехай буде безліч приводів для радості.

Вітаю із 40-річчям чудову жінку. Нехай не буде місця в житті смутку та смутку. Нехай доля дарує лише добрі та яскраві емоції. Нехай поряд завжди будуть улюблені та дорогі люди. Нехай у всьому вдається досягати успіхів і здобувати незаперечні перемоги.

Дивіться також