З 40-річчям, мила дружина. Бажаю тобі, моя голубко, бути такою ж красивою, чарівною, чудовою, неповторною. Дорога моя, нехай моя любов, як і раніше, тебе надихає, нехай ніщо і ніколи не зможе затьмарити твоєї прекрасної посмішки.

Мила дружина, вітаю тебе з днем ​​народження. Нехай у твої 40 років буде багато добра в житті та блага, нехай щодня веселим буде і насиченим, нехай кожна справа увінчується успіхом і найкращим результатом, нехай твоє серце невпинно б’ється у ритмі щастя та радості.

Дорога моя дружина, у твої чудові 40 років я щиро тобі бажаю радісно та красиво розпочати цей рік життя, заповнити сторінки своєї книги рядками великих успіхів та ілюстраціями чудових подій. Мила, нехай будуть зміни тільки на краще, нехай до запаморочення доводить щастя та любов.

З ювілеєм, люба дружина. У свої 40 років ти прекрасна та чудова. І я хочу побажати тобі ніколи не втрачати своєї впевненості та цілеспрямованості, а я нікому не дозволю затьмарити блиск щастя твоїх чарівних очей. Рідна моя, нехай у житті буде ще багато грандіозних звершень та свят, унікальних можливостей та перспектив. Бажаю тобі здоров’я, краси та частих приводів для твоєї чарівної посмішки.

Улюблену та рідну дружину вітаю із 40-річчям. Дорога, ти божественна і прекрасна, добра і мила, красива і неповторна, успішна і весела, так залишайся, такий, моя зірко, завжди. Бажаю тобі здоров’я, удачі, вічного щастя та радісних емоцій.

З ювілеєм, люба моя. Кажуть, що з віком жінки змінюються – тьмяніють. Але не ти! Ти у свої 40 стала тільки гарнішою, яскравішою, чудовішою! Рідна моя, я бажаю тобі променистих усмішок, приємних компліментів, щасливих випадків, радісних подій, прекрасних днів. І нехай у твій день народження запуститься механізм виконання всіх-всіх твоїх бажань.

Дорога дружино, вітаю з твоїм 40-річчям. Бажаю тобі яскравого світла у великих справах та великого успіху у всіх ідеях, радісного настрою та вільного польоту душі, вічного відчуття щастя, чудового настрою та удачі.

Рідна, вітаю тебе із 40-річним ювілеєм! Ти моя найкрасивіша і найулюбленіша дружина у всьому всесвіті! Бажаю тобі більше усмішок і приголомшливих вражень. Нехай виконується задумане, щастям світяться очі, міцним буде здоров’я та безхмарне життя. Дуже хочу, щоб тебе оточувало тільки добре, добре та прекрасне. Люблю тебе мила!

Дивіться також