З 40-річчям, братику! Я люблю тебе все тим же дитячим і глибоким коханням, ти дуже близька для мене людина, тому бажаю тобі всього найкращого в житті. Нехай ти будеш здоровий та щасливий!

З 40-річчям, любий брате. Нехай у твою сторону завжди дме вітер добрих змін, нехай у твоєму житті випадають опади у вигляді радості, удачі. Бажаю тобі, брате, у свої 40 почуватися справжнім королем чи султаном, бажаю щодня мати можливість робити все, що подобається. Здоров’я тобі, успіхів та достатку.

Улюблений братику, прийми мої гарячі привітання з ювілеєм! Я щаслива, що ти маю. Будь завжди таким розумним, ерудованим, надійним, яким ти зараз. Ніколи не хвилюйся по дрібницях і пам’ятай, що твої вірні друзі та близькі люди ніколи тебе не залишать!

З 40-річчям вітаю! Братку, хочу побажати тобі чудового, щасливого і довгого життя, наповненого радісними моментами та подіями! Нехай цей відрізок шляху буде пройдений у коханні, щастя, добробуті. Будь завжди бадьорий і як ніколи здоровий!

Любий мій брате, вітаю тебе з 40-річчям. Бажаю тобі стабільності та впевненості у завтрашньому дні, благополуччя та щастя, сімейного тепла та кохання. Будь успішним, вір у свою мрію і прагне до неї.

Брате, тобі 40 років, приймай привітання щирі швидше. Нехай життя не летить уперед, а часу залишається так багато, що ти можеш витратити на бажання, примхи, обійми та радісні перемоги. Вітаю!

Братку, ти розумієш мене з півслова, ти знаєш всі мої секрети. У твій день народження, у день 40-річчя, бажаю, щоб кожна твоя мрія стала булею, щоби сил вистачало на все бажане. А любов і успіх були твоїми супутниками та сусідами у житті.

Братку, з ювілеєм тебе! 40 років – така незвичайна дата, навколо якої багато містики та суперечок. Я тобі бажаю, щоб цей рік подарував тобі лише радість, щастя та диво. Нехай тобі у всьому щастить: у житті, долі, справах, розвагах. Нехай на тебе чекають лише приємні сюрпризи, яскраві та незабутні події, постійні перемоги та виграші. Вітаю, ура!