Що таке 40 років? Це вік, коли все лише починається. Вітаю, дорогий друже і хочу побажати твердо стояти на ногах, не піддаватися сумнівам душі та впливу заздрісників, не залишати осторонь своїх бажань і робити все, що завгодно твоєму серцю.

Вітаю, друже, тобі сьогодні 40 і я хочу сказати, що цей вік — поріг нових відкриттів, прагнень та удач. Я бажаю тобі залишатися міцним і сильним, невтомним та мужнім. Будь сміливим і розважливим, як Алі Баба, який з легкістю у свої 40 розправиться з 40 розбійниками. Удачі тобі, друже, любові, благополуччя та міцного здоров’я.

Друг, нехай у 40 років буде новий зліт і щасливий політ просторами успіху, нехай у тобі прокинуться нові сили і з’являться на горизонті нові можливості зробити життя ще яскравішим, різноманітнішим, цікавішим. З днем ​​народження, любий друже. Бажаю міцного фундаменту і вдома, і здоров’я, і ​​щастя!

Мій любий друже, вітаю тебе з 40-річним ювілеєм! Бажаю тобі життя повної зростаючої позитивної прогресії! Нехай повною чашею буде будинок, надійне дружнє плече, вірне і чисте кохання. Бажаю тобі великого людського щастя! Ти завжди можеш розраховувати на мою допомогу та підтримку!

Дорогого друга вітаю із 40-річчям. Бажаю тобі мирного неба над головою та абсолютної удачі у твоїх справах, сімейного щастя та розуміння рідних, чудових успіхів та чудового настрою, гарного достатку, міцного кохання та везіння.

Вітаю тебе, мій любий друже, з твоїм 40-річчям. Не думай про погане і живи з усмішкою, не піддавайся життєвим забобонам і прагну до успіху. Бажаю тобі міцного здоров’я та бадьорості, невтомного бажання підкорювати нові вершини, благополуччя, удачі, великого щастя, кохання та везіння.

З ювілеєм, любий мій друже. Нехай у 40 вдається почуватися молодим орлом, нехай за кожну перемогу життя дає сили битися сміливим левом. Бажаю тобі, друже, здоров’я та сімейного затишку, достатку коштів, емоцій, почуттів та натхнення. Успіху тобі і нехай життя твоє б’є ключем.

Дорогий мій друже вітаю тебе з 40-річчям. Нехай з життя підуть усі печалі та образи, нехай буде тільки щастя та удача в ній, бажаю щирого кохання, сімейного блага та достатку, добра, миру, великих успіхів та міцного здоров’я.

Дивіться також