Подруга, з повноліттям! Нехай твої мрії виконуються. Нехай усе, що здається нереальним, неможливим стане реальним. Продовжуй вірити у дива: вони трапляються у житті. Люби, змінюйся, розвивайся. І просто будь найщасливішою на цій планеті!

Чудова моя подруга, вітаю тебе з днем ​​народження, з чудовою датою – з 18-річчям. Нехай безтурботними, веселими та щасливими будуть молоді роки, нехай у будь-якій справі чекає на тебе успіх. Бажаю бути здоровою і завжди в найкращій формі, бажаю багато радості та кумедних потіх.

З довгоочікуваним повноліттям, подруго! Бажаю, щоб тобі завжди посміхалося щастя, щоб дні були яскравими та різноманітними, щоб життя було сповнене пригод та романтичних історій. Будь щаслива, моя люба!

З днем ​​народження, твоїм 18-річчям, подружко! Бажаю бути тобі завжди коханою, прекрасною бути тілом і душею! Бажаю бути завжди щасливою і щоб ніщо не затьмарювало твій образ!

Подруго, люба, вітаю тебе з 18-річчям! У цей важливий, яскравий день бажаю веселитися від душі! Відзначай на повну котушку, загадуй бажання та отримуй чудові подарунки! Нехай світ впаде до твоїх ніг, попереду чекає світле майбутнє, грандіозні перемоги, шалені враження і любов, що окрилює!

Моя мила подруго, вітаю тебе з твоїм 18-річчям. Бажаю бути чарівною і карколомною, найпрекраснішою і чарівною, граціозною і ефектною, чарівною і неповторною, незрівнянною і, найголовніше, по-справжньому щасливою.

Моя люба подружко, сьогодні день твого народження! Бажаю, щоби твоє 18-річчя запам’яталося на все життя! Нехай усі можливості світу будуть біля твоїх ніг. Нехай неймовірне кохання закрутить голову. Успіхи та розвиток у улюбленій справі подарують чудові результати. Будь красивою, розумною, здоровою та позитивною!

Моя улюблена подружка, вітаю тебе з повноліттям! Тепер ти самостійна людина, ти сама за себе відповідаєш! Бажаю тобі не боятися вступати в доросле життя, прагнути перемог і досягати успіхів! Бажаю бути самовпевненою та цілеспрямованою особистістю!