З 18-річчям, брате! Ти вже зовсім дорослий, чоловік, опора та підтримка сім’ї. Я бажаю ухвалювати тобі виключно вірні рішення і ніколи не падати з вершини. Будь щасливий, рідний!

З 18-річчям, рідний! Дорогий мій добрий брате, ось такий тобі розклад, щоб прожити гідно, фінансово, пристойно! Будь успішним, перспективним, гори на шляху згорни, але удачу та везіння обов’язково знайди! Сміливий, зухвалий, шляхетний, багато знає і модний, нехай старання виправдаються, всі мрії здійснюються! Міцни, процвітай, кохай, щастя ти своє знайди!

З повноліттям, брате! Залишайся завжди мужиком, залишайся сильним, рішучим і впевненим у собі та вмій постояти за своїх близьких, поважай свої принципи та спирайся лише на них. Нехай життя буде дуже успішним!

Братику, вітаю з повноліттям! 18 років – час шукати пригоди, божевілля, бути переможцем, демонструвати багатогранність, використовувати безліч можливостей, відкривати світ, ставати чоловіком, але при цьому берегти себе і завжди залишатися людиною з великої літери. Пишаюся, люблю!

Вітаю тебе, дорогий братику, з 18-річчям. Хочу тобі побажати небувалого успіху в будь-якій діяльності, неймовірного здоров’я, щирого і чистого кохання, світлого щастя, вільних і перспективних просторів життя, вірної удачі та добрих друзів.

З Днем народження вітаю! Братку, настало твоє повноліття, 18 років — це дуже прекрасний вік. Бажаю тобі завжди і в усьому бути успішним, знайти свою улюблену справу та рухатися вперед! Щастя, благополуччя, везіння, радість, успіх, достаток і, звичайно ж, любов, нехай будуть там де!

З вісімнадцятиріччям, братику! Насолоджуйся життям, цінуй щодня. Не втрачай голову, будь вірним своїм ідеалам, залишайся собою. Сміливо йди вперед, домагайся бажаного. Перед тобою відкрита дорога до світлого майбутнього, не збивайся зі шляху. Будь щасливий, рідний!

Дорогий братику, у твої 18 років хочу побажати тобі жити весело та щасливо, ніколи не втрачати відмінного почуття гумору та віри в себе, постійно залишатися лідером у будь-яких справах та переможцем у будь-яких починаннях. Нехай допомагає всього досягати міцна дружба і вірне кохання.

Дивіться також