З 18-річчям, друг. Бажаю зібрати свою волю в кулак, запастись величезними силами і посунути вперед – назустріч щасливому майбутньому. Будь крутішим і відважнішим за будь-якого витязя, богатиря і самурая, веди кайфовий спосіб життя і ніколи не втрачай орієнтира на свій успіх.

Дружино, вітаю тебе з 18-річчям. Бажаю жити цікавим, насиченим, веселим життям, повним розкошем і щастям, усвідомлюючи свої вчинки і дії, розбиваючи будь-які проблеми в пух і прах, збираючи на своєму шляху всі лаври слави та успіху.

Нехай доросле життя тебе не розчарує, а лише додасть тобі сил і навчить вірити у себе. Нехай завжди будуть ті, на кого ти зможеш покластися і кому ти зможеш довіритися. Нехай ніколи ти не впізнаєш зради та зради.

З 18-річчям, друже! Ось ти дочекався цього дня. Бажаю тобі не пасувати перед труднощами, хочу завоювати жінку серця і бути з нею найщасливішим. Будь лідером, будь крутим у житті!

Вітаю з днем ​​народження! Тобі сьогодні 18 років і ти вже багато чого навчився, бажаю й надалі розвиватися, не стояти на місці, а підкорювати нові вершини!

Дружино, вітаю з твоїми вісімнадцятьма. Будь вічно молодий і завжди гарний собою, будь креативний і в усьому успішний, будь закоханий і щиро любимо, будь вільний у своїх діях і твердий у переконаннях, будь сильний у будь-якій справі і щасливий щодня.

Повноліття, ура, а попереду довголіття, так-так! Вітаю, обіймаю, щастя, радості бажаю! Шлях уперед нехай буде світлим, яскравим, трепетним, заповітним! Домагайся свого, не соромся нічого! Грошей, посади, успіху, більше у житті дива, сміху! Процвітай, люби, прагну, у світ фантазій жваво мчися! Юність – смілива пора, відчиняються ворота, нічого не пропусти, все, що треба ти знайти!

Друга я поспішаю привітати з днем ​​народження, 18 років, ти дорослий безперечно! Туси та відпалюй, бажаю щастя, нехай життя обходять стороною негоди! Про труднощі хочу, щоб забув і просто від душі чудово жив! Відмінних знань, досвіду, прагнень, здоров’я міцного, мрії здійснення!