З 18-річчям, моя найкраща донька! Нехай кожен новий день буде ще кращим за попередній

З 18-річчям, кохана доню! Ти завжди будеш для мене маленькою дівчинкою, яку я захищатиму і оберігатиму всіма своїми силами. Я побажаю, щоб ти завжди пам’ятала, що твою спину прикриють, а тебе любитимуть попри все. Вітаю тебе, люба!

З 18-річчям вітаю доню! Рідна моя, квіточку мій, бажаю тобі нескінченного щастя, коханої бути, найкрасивішою та неповторною! Ніколи не сумую, будь веселою, життєрадісною, у всьому успішною. Нехай у твоїм житті не буде розчарувань, дивись на все з легким серцем і вір у чудеса, вони трапляються. З Днем народження!

Донечці сьогодні 18 років, одразу в будинку осяяло яскраве світло! Тепер ти повнолітня, велика, йди по життю сміливо, прикрашаючи! Будь щаслива, удачі, натхнення, завжди май мрію, прагнення! Люби, люба будь, бажана і миру щедрому завжди будь вдячна! Красуня ти наша, розквітай, захоплююче з головою життя отримуй!

З повноліттям, наша дівчинка! Навіть не віриться, що ти в нас уже така доросла. Ми щиро бажаємо тобі знайти справу своєї душі, знайти себе в цьому житті та пливти за течією плавно та розмірено. Хай у тебе все буде добре!

Доню, тобі сьогодні 18, але ти для мене завжди будеш моєю милою, коханою дівчинкою. І я хочу побажати для тебе цього дня всього найчудовішого і найпрекраснішого в житті. Ти в мене гарна, розумна, життєрадісна, талановита і нехай тобі завжди щастить у всіх твоїх починаннях та продовженнях. Зірочка моя, будь кохана, щаслива та успішна!

Дочко, з днем ​​народження, великого захоплення! 18 років тобі, хай буде все на висоті! Яскравого життя, процвітання, жіночності, обожнювання! Сміливіший уперед іди, порхай, усмішкою світлою осяй! Великих перемог, високих цілей і щоб не марнувати, в себе вірити! Гарного життя, блиску, шарму, у всьому, завжди ти будь шикарна!

З днем ​​народження тебе, доню! Сьогодні тобі виповнюється 18 років – ти вже зовсім доросла, і нехай попереду тебе зустрічає прекрасне життя, наповнене новими фарбами та відчуттями. Я бажаю тобі знайти себе, своє місце в суспільстві, побудувати свою кар’єру і досягти бажаного щастя і благополуччя. Будь здорова і красива, розумна, як і раніше, і просто гарна.