Вітаю з днем ​​народження! Що ж тобі побажати, друже? Бажаю, щоб твоя хата завжди була повною чашею, нехай від щастя і любові паморочиться голова, а Фортуна ніколи не повертається задом. З дитячої пісні відомо, що як належить друзям, всі ми ділимо навпіл. Тому від усіх напастей і негараздів ми вдвох відіб’ємось, а радість і веселість примножимо, щоб вистачило на двох.

Вітаю свого найкращого друга, людину якій я безмірно довіряю, людину з якою я сміливо поділю і пуд солі, і останній шматок. Я хочу побажати тобі завжди жити на позитиві. Шукати світло навіть там, де, начебто, зовсім немає виходу. Ніколи не впадати у відчай і розганяти тугу, біди і неприємності своєю сильною радісною посмішкою. З Днем народження!

Мій найкращий друг, мій вірний товаришу, вітаю тебе з днем ​​народження. Бажаю стрімких успіхів та бравих перемог, непереможних сил та міцного здоров’я, взаємної любові та заповітної мрії, щасливого успіху та оптимістичної хвилі.

Мій найкращий друже, вітаю тебе з днем ​​народження! Бажаю тобі серйозності та легкості, достатку та щедрості, душевності та витівок, розвитку та радості неробства. Нехай у тебе будуть кохання, дружба, відданість та сімейний затишок. Завжди вірю в тебе і бажаю лише найкращого!

Хочу привітати одну людину, яка для мене стала частинкою сім’ї. З Днем народження! Дякую тобі за весь час, який ти на мене витрачаєш, за всі яскраві та барвисті моменти, які ми створювали разом, за всю підтримку, яку надали тобі. Бажаю тобі завжди добиватися поставленої мети, виконання всіх бажань і яскравих днів, наповнених приємними спогадами.

Поспішаю привітати свого найкращого друга з днем ​​народження! Побажати розкішному, довгому, здоровому та насиченому чудовими подіями, життю. Кохання, як у кіно. Виправданих надій та очікувань. Сміливих рішень, перемог та досягнень!

Як ти міг подумати, що я забуду про день народження свого найкращого друга? Бажаю тобі радості, і я радий разом з тобою, бажаю удачі у справах, і мої справи йдуть у гору, бажаю щастя в особистому житті, щоб дружити сім’ями. Адже ми друзі, ми як один, так, друг?

Друг мій серцевий. Я все тобі зроблю. Як і ти мені, я знаю. Ми стільки пройшли разом і стільки нам ще належить. Пам’ятаєш, як ти мене врятував? Я ніколи цього не забуду. Будь найщасливішою і щасливою людиною, І залишайся завжди моїм другом.