Дорогий наш друже, сьогодні твоє свято, день твого народження. Від душі тебе вітаємо і хочемо побажати завжди знати, де криється істина, постійно відчувати себе впевнено та бадьоро, ніколи не відпускати від себе своєї удачі та любові.

Дорогий наш друже, ми вітаємо тебе з днем ​​народження і просимо прийняти побажання везіння та доброго успіху, благополуччя та світлого щастя. Бажаємо, щоб ти, як танк, скрізь зміг пройти, щоб, як корабель, плавав хвилями успіху, щоб, як літак, ширяв по небу натхнення і радості.

Дорогий наш друже, вітаємо тебе з днем ​​народження! Дружище, ми тобі бажаємо ніколи в собі не сумніватися, сміливо йти до своїх цілей, підкорювати нові вершини успіху, відкривати нові межі щастя, завжди бути коханою та коханою людиною.

Наш добрий, добрий і веселий друг, нехай цього дня народження здійсниться будь-яка твоя мрія, вдасться будь-яка справа, розтане будь-яка сум, випарується будь-яка проблема, успіхом завершиться будь-яке прагнення. Бажаємо тобі ні в чому не знати відмови і ніколи не втрачати свого успіху.

Ми пишаємося нашою з тобою дружбою і в день твого народження хочемо побажати, щоб ти завжди залишався такою світлою та доброю людиною, справжнім другом та веселим партнером. Щастя тобі, здоров’я та матеріальних благ, наш друг. Ми любимо тебе, у хорошому розумінні цього слова!

Дружино, щиро вітаємо тебе з днем ​​народження! Бажаємо завжди випромінювати щастя та позитив, радіти навколишньому світу та його прихильності до тебе. Бажаємо бути здоровим та активним, посміхатися та насолоджуватися, досягати та добиватися, любити та бути колосально щасливим!

Справжньому мужику присвячується… Вітання від навстіж відкритих сердець… Бажаємо тобі відкрити в собі чудо-генератор, який усе погане перероблятиме на добре. Нехай кожен день буде незабутнім, залишаючи у твоєму житті приємний відбиток. Залишайся собою, залишайся з нами і все буде гаразд.

Наш друг – душа компаній. Бажаємо бути завжди таким же життєрадісним та веселим. Нехай у житті все буде «в шоколаді». Залишайся завжди улюбленцем долі та розваг фортуни!