З Днем народження друг! Жоден подарунок не зможе зрівнятися з цінністю нашої дружби, тому від щирого серця я хочу побажати довгих років тобі і нашим теплим дружнім стосункам.

З Днем народження друг. Бажаю мати шикарну яхту на власному шматочку моря довкола свого острівця. І нехай ніколи не буде пусто ні в кишені, ні на столі, ні в душі, ні в житті!

З Днем народження. Хочеться побажати тобі легкості, впевненості та стабільності. Бажаю зустріти справжнє кохання та знайти своє сімейне щастя.

З твоїм днем, братику. Хочу побажати тобі кайфувати від життя і робити менше дурниць. Нехай у тебе буде все і тобі за це нічого не буде.

З Днем народження. Нехай у твоїм житті не буде напружувати і відмов. Бажаю тобі завжди мати купу бабла та багато шанувальниць.

Будь королем по життю, буд плани, втілюй мрії, підкоряй неймовірні висоти і з кожним днем ​​ставай все сильнішими! Усього доброго тобі, друже. З Днем народження.

З днем ​​народження, друже мій. Бажаю тобі з легкістю відбивати від себе будь-яку невдачу, бажаю тобі охоче займатися улюбленою справою та домагатися втілення кожної мрії!

Ніколи не зупиняйся на досягнутому, божевільних цілей і планів та їх звершення, вірної та відданої опори поряд, успіхів та удачі у всьому!